Vyzkoušejte si jazykovou lekci přes Skype ZDARMA!
Využijte jedinečnou možnost pokecat si zdarma.

Jak to funguje?

Vyberete
Vyzkoušíte
Studujete
Používáte
Vyzkoušejte 1. lekci zdarma

Co na naše lekce říkají naši studenti?

zobrazit další videoreference

Naši lektoři

zobrazit všechny lektory
Vyzkoušejte 1. lekci zdarma

Co na naše lekce říkají naši studenti?

zobrazit další reference

Nejčastější dotazy

Je ukázková lekce závazná?

Ne, není. Jen si vyzkoušíte, jestli vám tahle forma výuky a způsob, jakým s vámi pracujeme vyhovuje. A pokud ano, můžete s námi pokračovat dál. Pokud ne, rozloučíme se a popřejeme vám hodně štěstí.

Se Skypem jsem nikdy nepracoval/a, zvládnu lekci?

Určitě. Stačí nám jen, abyste si program stáhli, vytvořili si vlastní účet a poslali nám vaše přihlašovací/Skype jméno. My se s vámi propojíme a všechno ostatní už bude na nás. Pokud si Skype oblíbíte a technicky ho bez problému zvládnete, můžeme postupně používat i dalšího jeho vychytávky z obou stran, i z té vaší.

Můžu lekci absolvovat přes telefon?

Je jasné, že se to jako alternativa nabízí, naše odpověď je ale ne. Vězte, že pokud chcete z lekce dostat maximum, rozhodně se vyplatí otevřít počítač, spustit Skype a vyzkoušet si naši lekci tak, jak jsme zvyklí ji připravovat.

Můžu si vybrat den a čas ukázkové lekce?

Ano samozřejmě. Čím konkrétnější ve formuláři budete, tím rychleji společný termín domluvíme.

Můžu lekci absolvovat bez kamery?

Rozumíme, že ne úplně každému z vás je příjemné se s námi takhle potkat. Vězte ale, že zkušenost nám dnes a denně dokazuje, jak je použití kamery velmi přínosné a za překonání této komfortní zóny to rozhodně stojí. Z vašeho obličeje, stejně jako vy z toho našeho ledacos vyčteme, velmi to zefektivní naši komunikaci a urychlí vaše pokroky. A opravdu nám je úplně jedno, jestli máte turban na hlavě nebo jste se zrovna probudili. 😊

Nemám Skype, můžu lekci absolvovat i jinak?

V současné chvíli fungujeme převážně přes Skype, protože nabízí přesně to, co při lekcích potřebujeme. Nevylučujeme však, že do budoucna neotevřeme i jiné možnosti. Pokud Skype nemáte a potřebujeme s jeho instalací pomoci, ozvěte se nám a my vám velmi rádi pomůžeme.

O zakladatelce langon.cz

MGR. JANA KOCHOVÁ

Jmenuji se Jana Kochová. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu obor anglický a český jazyk. Měla jsem tak možnost spojit svého velkého koníčka psychologii se studiem angličtiny. Během studií jsem vycestovala na roční pobyt do Velké Británie, do Londýna. Poznala jsem spoustu zajímavých lidí, naučila jsem se to, co se ve škole o angličtině nenaučíte. Z Londýna jsem si odvezla certifikáty FCE a CAE. Už během studií jsem doufala, že jednoho dne budu moci pracovat s lidmi. V současné době už devátým rokem spolupracuji s jazykovými školami, vedu také soukromé lekce angličtiny. Připravuji firemní i veřejné kurzy všech úrovní, různého zaměření – kurzy obecné angličtiny, obchodní angličtiny a kurzy intenzivní. V loňském roce jsem se stala také lektorkou Programů Scientific Learning, programů pro studenty angličtiny bez omezení věku, které akcelerují učení prostřednictvím jednotlivých aplikací založených na moderních výzkumech o funkci a schopnostech mozku. Ve stejné době odstartoval i můj zájem o vzdělávání našich nejmenších, protože vězte, že nikdy není dost brzy s jazykem začít!

K myšlence předávat své znalosti a zkušenosti prostřednictvím programu Skype mě před 2 roky přivedla pro mě nesmírně důležitá životní událost – narození našeho syna. Netrvalo dlouho a projekt S ANGLIČTINOU NA KONI byl na světě. Já, zpočátku skeptická k technickým vymoženostem dnešního moderního světa a preferující osobní styl výuky, jsem velmi záhy zjistila, že je to cesta, která je v porovnání s běžnými kurzy velmi efektivní, interaktivní a v dnešním uspěchaném světě pro většinu z nás velmi úsporná a pohodlná. A co víc, skýtá nesčetné možnosti!

Ze své vlastní zkušenosti a ze zkušeností, které jsme posbírala během mé práce lektorky anglického jazyka je mi jasné, že studium jazyků, nejenom toho anglického je běh na dlouho trať, zvláště pro ty z Vás, kteří nemáte možnost vycestovat do zahraničí a pobýt v prostředí pro daný jazyk typickém.

A právě pro Vás je tu náš tým. Společně s mými zkušenými a kreativními lektory se soustředíme na individuální přístup ke každému z Vás, lekce pro Vás velmi pečlivě připravuje, abyste měli pocit, že si po čase stráveném s námi skutečně odnášíte spoustu nových znalostí, a že jste se posunuli zase o krůček dál! Už nejsme jen S ANGLIČTINOU NA KONI, připravujeme pro Vás nejen lekce angličtiny, ale nově také němčiny, francouzštiny a španělštiny. Jsme LANGON – jazyky online!

Vyzkoušejte 1. lekci zdarma a sami se přesvědčte o výhodách online výuky!
Moc se těšíme na setkání s Vámi.

Jana a můj tým skvělých lektorů

chevron-down