Kariéra

Vyzkoušet 1. hodinu zdarma
Máte chuť vyučovat jazyky přes Skype?
Chci do vašeho týmu!

NÁZORY NAŠICH LEKTORŮ NA VÝUKU JAZYKŮ PŘES SKYPE

K myšlence výuky angličtiny přes Skype jsem se dostala v momentě, kdy jsem potřebovala uživit svou rodinu a zároveň být doma s malým synem. Přestože prostřednictvím Skype běžně komunikuji se svojí rodinou a přáteli po celém světě, navázat kontakt přes studenou obrazovku s novými studenty pro mě bylo zpočátku téměř nepředstavitelné.

Nicméně protože z vlastní zkušenosti vím, že většina nepříjemných pocitů pochází především z našich obav z něčeho nového, neznámého a z našeho strachu ze selhání, rozhodla jsem se výuku přes Skype vyzkoušet.

Po několika měsících vyučování přes Skype se vám musím pochlubit s výhodami a kvalitou této výuky.

Klient i lektor sedí doma ve svém pohodlí a jsou tak uvolněnější – mohou pít svůj čaj ze svého oblíbeného hrnku, sedět ve svém pohodlném křesle a konverzovat – čímž se dostáváme mnohem blíže realitě a lidské přirozenosti situace, kterou se má člověk naučit aplikovat v reálu.

Další výhodou je fakt, že klient se nachází v úplně jiném prostředí než lektor, tento fakt lze krásně aplikovat v různých konverzacích na reálné téma. Ráda si v hodinách sedám na různá zajímavá místa v našem domě a inspiruji tím klienty k dotazování. Už se těším na léto, až budu moci učit ze zahrady! Už jste někdy vyzkoušeli hodinu angličtiny nebo španělštiny v kavárně? Simulace reálného rozhovoru v cizím jazyce je pro mne stěžejní účinná aktivita v rámci lekce.

Tím se dostávám k další výhodě. Díky Skypu mohu bydlet, kde chci. Stálý přístup ke zdroji elektřiny a rychlému internetu jsou jediná pracovní omezení, která limitují charakter místa, kde chci žít.

Výčet pozitiv zakončím tím, co trápí v dnešní době nejvíce lidí. Šetření peněz a času za vyšší kvalitu! Nejen, že neplatíte za cestování, šetříte čas necestováním, ale také výukové materiály jsou zdarma a jejich nápaditost a zaměření jsou nekonečné. Lekce si můžete zdarma nahrát a znovu a znovu procházet vše, co jste s lektorem probrali. A zrovna tak lektor může s vaším souhlasem archivovat všechny vaše hodiny! Navíc se jedná o individuální výuku, která je vám maximálně přizpůsobena, je velmi intenzivní a vyžaduje vaši koncentraci a spolupráci. Kdo vám nabídne tak luxusní individuální výuku za současného snížení vaší časové a finanční investice?

Více o mně

Výuku přes Skype mohu jen doporučit. Pro spoustu z nás je práce s počítačem naprostou přirozeností, a když k tomu přidáme pohodlí domova a zábavné interaktivní prostředí, může se student těšit na velmi intenzivní a zábavnou hodinu.

Oceňuji též čas ušetřený za dojíždění pro obě dvě strany, a tím i větší pružnost nabídky kurzů a oslovení klientů za hranice vašeho města :-).

Více o mně

Z pohledu lektora si výuku přes Skype nemohu vynachválit. Mohu učit prakticky kdekoliv, kde je připojení na internet. Mám studenty nejen z různých míst ČR, ale také studenty, kteří žijí v různých částech světa a v různých časových pásmech.

Další velká výhoda je, že hodiny mohu podle potřeb přesunout. Vycházíme si se studenty vstříc a funguje to. Výuka 1:1 přes Skype je velmi intenzivní a opravdu šitá na míru každému studentovi.

Při Skype výuce mám velkého pomocníka – internet. Internet používám při svých hodinách téměř vždy, a tím jsou hodiny rozmanitější – nemusím se spoléhat jen na jednu učebnici. Pomocí sdílení obrazovky, pak má student materiály přímo před sebou na obrazovce a můžeme dělat jednotlivá cvičení.

Zkrátka nemám výhrad a jsem ráda, že mohu být součástí týmu.

Více o mně
zobrazit všechny lektory

V Langonu se nám velmi daří, a proto stále hledáme nové nadšené lektory a lektory anglického, německého, francouzského i španělského pro výuku přes Skype nebo Hangouts!

  • Máte zkušenosti s výukou jazyků nebo zkušenosti ze zahraničí?
  • Jste kreativní, trpěliví, rádi předáváte své znalosti a zkušenosti a práce z domova je pro vás příjemný bonus?

Tak to je skvělé, napište nám o sobě!

Kariéra
  • Osobní a kontaktní informace
  • Zkušenosti
  • Internetové připojení
  • Časové možnosti
  • Motivace

Údaje si před odesláním můžete ještě zkontrolovat. Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

AngličtinaNěmčinaFrancouzštinaŠpanělština
žádná znalost
A1
A2
B1
B2
C1
C2
Rodilý mluvčí

Údaje si před odesláním můžete ještě zkontrolovat. Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Na tomto odkazu - www.speedtest.net - otestuje rychlost Vašeho připojení a to z počítače, který budete využívat pro výuku přes Skype. Výsledné hodnoty vepište do políček níže.

Údaje si před odesláním můžete ještě zkontrolovat. Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Pondělí - ČtvrtekPátekSobotaNeděle
Brzy ráno 5 - 8
V průběhu dne 9 - 19
Navečer 19 - 24
V noci 24 - 5

Údaje si před odesláním můžete ještě zkontrolovat. Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

chevron-down