Kariéra

Vyzkoušet 1. hodinu zdarma
Máte chuť vyučovat jazyky přes Skype?
Chci do vašeho týmu!

NÁZORY NAŠICH LEKTORŮ NA VÝUKU JAZYKŮ PŘES SKYPE

Výuku přes Skype mohu jen doporučit. Pro spoustu z nás je práce s počítačem naprostou přirozeností, a když k tomu přidáme pohodlí domova a zábavné interaktivní prostředí, může se student těšit na velmi intenzivní a zábavnou hodinu.

Oceňuji též čas ušetřený za dojíždění pro obě dvě strany, a tím i větší pružnost nabídky kurzů a oslovení klientů za hranice vašeho města :-).

Více o mně

K myšlence výuky angličtiny přes Skype jsem se dostala v momentě, kdy jsem potřebovala uživit svou rodinu a zároveň být doma s malým synem. Přestože prostřednictvím Skype běžně komunikuji se svojí rodinou a přáteli po celém světě, navázat kontakt přes studenou obrazovku s novými studenty pro mě bylo zpočátku téměř nepředstavitelné.

Nicméně protože z vlastní zkušenosti vím, že většina nepříjemných pocitů pochází především z našich obav z něčeho nového, neznámého a z našeho strachu ze selhání, rozhodla jsem se výuku přes Skype vyzkoušet.

Po několika měsících vyučování přes Skype se vám musím pochlubit s výhodami a kvalitou této výuky.

Klient i lektor sedí doma ve svém pohodlí a jsou tak uvolněnější – mohou pít svůj čaj ze svého oblíbeného hrnku, sedět ve svém pohodlném křesle a konverzovat – čímž se dostáváme mnohem blíže realitě a lidské přirozenosti situace, kterou se má člověk naučit aplikovat v reálu.

Další výhodou je fakt, že klient se nachází v úplně jiném prostředí než lektor, tento fakt lze krásně aplikovat v různých konverzacích na reálné téma. Ráda si v hodinách sedám na různá zajímavá místa v našem domě a inspiruji tím klienty k dotazování. Už se těším na léto, až budu moci učit ze zahrady! Už jste někdy vyzkoušeli hodinu angličtiny nebo španělštiny v kavárně? Simulace reálného rozhovoru v cizím jazyce je pro mne stěžejní účinná aktivita v rámci lekce.

Tím se dostávám k další výhodě. Díky Skypu mohu bydlet, kde chci. Stálý přístup ke zdroji elektřiny a rychlému internetu jsou jediná pracovní omezení, která limitují charakter místa, kde chci žít.

Výčet pozitiv zakončím tím, co trápí v dnešní době nejvíce lidí. Šetření peněz a času za vyšší kvalitu! Nejen, že neplatíte za cestování, šetříte čas necestováním, ale také výukové materiály jsou zdarma a jejich nápaditost a zaměření jsou nekonečné. Lekce si můžete zdarma nahrát a znovu a znovu procházet vše, co jste s lektorem probrali. A zrovna tak lektor může s vaším souhlasem archivovat všechny vaše hodiny! Navíc se jedná o individuální výuku, která je vám maximálně přizpůsobena, je velmi intenzivní a vyžaduje vaši koncentraci a spolupráci. Kdo vám nabídne tak luxusní individuální výuku za současného snížení vaší časové a finanční investice?

Více o mně

Z pohledu lektora si výuku přes Skype nemohu vynachválit. Mohu učit prakticky kdekoliv, kde je připojení na internet. Mám studenty nejen z různých míst ČR, ale také studenty, kteří žijí v různých částech světa a v různých časových pásmech.

Další velká výhoda je, že hodiny mohu podle potřeb přesunout. Vycházíme si se studenty vstříc a funguje to. Výuka 1:1 přes Skype je velmi intenzivní a opravdu šitá na míru každému studentovi.

Při Skype výuce mám velkého pomocníka – internet. Internet používám při svých hodinách téměř vždy, a tím jsou hodiny rozmanitější – nemusím se spoléhat jen na jednu učebnici. Pomocí sdílení obrazovky, pak má student materiály přímo před sebou na obrazovce a můžeme dělat jednotlivá cvičení.

Zkrátka nemám výhrad a jsem ráda, že mohu být součástí týmu.

Více o mně
zobrazit všechny lektory

V Langonu se nám velmi daří, a proto stále hledáme nové nadšené lektory a lektory anglického, německého, francouzského i španělského pro výuku přes Skype nebo Hangouts!

  • Máte zkušenosti s výukou jazyků nebo zkušenosti ze zahraničí?
  • Jste kreativní, trpěliví, rádi předáváte své znalosti a zkušenosti a práce z domova je pro vás příjemný bonus?

Tak to je skvělé, napište nám o sobě!

Kariéra
  • Osobní a kontaktní informace
  • Zkušenosti
  • Internetové připojení
  • Časové možnosti
  • Motivace

Údaje si před odesláním můžete ještě zkontrolovat. Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

AngličtinaNěmčinaFrancouzštinaŠpanělština
žádná znalost
A1
A2
B1
B2
C1
C2
Rodilý mluvčí

Údaje si před odesláním můžete ještě zkontrolovat. Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Na tomto odkazu - www.speedtest.net - otestuje rychlost Vašeho připojení a to z počítače, který budete využívat pro výuku přes Skype. Výsledné hodnoty vepište do políček níže.

Údaje si před odesláním můžete ještě zkontrolovat. Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Pondělí - ČtvrtekPátekSobotaNeděle
Brzy ráno 5 - 8
V průběhu dne 9 - 19
Navečer 19 - 24
V noci 24 - 5

Údaje si před odesláním můžete ještě zkontrolovat. Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

chevron-down