Učte se jazyky s námi a konečně si pokecáte
Milan o lekcích Angličtiny
“Bylo to moje poprvé, lekce jsem převzal po přítelkyni, která byla nadšená… a pro mě to bylo velmi příjemné překvapení.”
Honza o lekcích Angličtiny
“Hledal jsem lektora, který pochopí, co potřebuju a dokope mě přesně do toho, co já potřebuju.”
Kamila o lekcích Angličtiny
“Výběr lektorů byl vždycky skvělý”, říká Kamila, která se k nám do Langonu po pauze opět vrátila
Věra o lekcích Angličtiny
“Já jsem se totiž hrozně styděla, že už mám tenhle věk, …jestli mají ty lidi blok nebo ostych, tak ať se do toho klidně pustěj, protože je to dobrý. Děláte dobrou práci, děkuji.” :-)
Vyzkoušejte 1.lekci zdarma



















































