Barbora Benešová | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Barbora Benešová

Barbora Benešová Langon.cz

Jmenuji se Barbora Benešová. Do angličtiny jsem se zamilovala už během studia gymnázia, kde se mi také povedlo složit jazykovou zkoušku úrovně C1. Nyní v rozvíjení vědomostí pokračuji na univerzitě, kde mým oborem kromě angličtiny je také náš krásný jazyk český.

Při výuce mohu čerpat nejen ze zkušeností, které jsem za rok a půl nasbírala jako lektorka v jazykové škole, ale také ze svých cestovních zážitků. Za hranicemi se totiž pohybuji velmi často, což je mi pak neustálým zdrojem veselých příhod a jazykových a kulturních zkušeností, které s láskou předávám dál.

Protože jsem několik let zápasila s francouzštinou, zkusila jsem studovat němčinu a mým nejnovějším projektem je osvojit si základy polštiny, vím, že naučit se nový jazyk může být někdy dřina. Já ale věřím, že spolu si tu dřinu můžeme báječně užít a přeměnit ji v zábavu. Budu se o to maximálně snažit pečlivě připravenými lekcemi, které budu přizpůsobovat Vašim potřebám i oblíbeným tématům.

Barbora