Scientific Learning

Programy Scientific Learning s názvy FastForWord™ a Reading Assistant™ jsou programy pro studenty angličtiny bez omezení věku, které akcelerují učení prostřednictvím jednotlivých aplikací založených na moderních výzkumech o funkci a schopnostech mozku.

Studenti pomocí cvičení podobných počítačové hře trénují kognitivní funkce jako je paměť, soustředění, zpracování a řazení informací. K tomu se využívá technika, která současně umožní vytvoření správné reprezentace všech 44 foném anglického jazyka v mozku. To způsobí, že studenti angličtinu lépe vnímají, snadněji jí rozumí a učí se v ní přemýšlet.

Celý jejich postup sleduje na dálku lektor, který je jim k dispozici. Ten pak dává zpětnou vazbu a nabízí pomocné výukové materiály a dodatečná cvičení v případě potřeby.

Už po třech měsících studenti pocítí výrazné zlepšení. Je potřeba se studiu věnovat minimálně 30 minut třikrát až pětkrát týdně.

Jak to funguje?

1.
Studenti pomocí cvičení podobných počítačové hře trénují kognitivní funkce jako je paměť, soustředění, zpracování a řazení informací.
2.
Celý jejich postup sleduje na dálku lektor, který dává zpětnou vazbu a nabízí pomocné výukové materiály nebo cvičení v případě potřeby.
3.
Student pokračuje v pravidelném procvičování. Je potřeba se studiu věnovat minimálně 30 minut pětkrát týdně.
4.
Výsledky práce se dostavují poměrně brzy. Už po třech měsících studenti pocítí zlepšení.
chevron-down