Reference | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Přečtěte si, co na naše jazykové lekce a učení jazyků po internetu říkají studenti.

S jazykovým kurzem a lektorkou Kateřinou jsem byla velice spokojená. Katka měla vždy důkladně předem připravené hodiny, které mě s ní velice bavily a během kterých jsem se hodně naučila. I když jsem si s něčím nevěděla rady mimo našich vyučovacích hodin, vždy byla ochotná mi okamžitě poradit. Kurz angličtiny přes Skype jsem již dříve absolvovala u jiné jazykové školy ale u Langonu to pro mě byla nejlepší zkušenost.

Výhody Skype výuky:

Hodiny přes Skype ušetří spousty času a cestovních nákladů.

Lucie Kučerová, 25 let, Jamné

Individuální výuka a přístup přinesly velký posun vpřed. Byla to nejlepší volba, nelituji peněz, stálo to za to!

Výhody Skype výuky:

Časová flexibilita, v případě nemoci náhradní termín dle domluvy, individuální přístup, výuka zaměřená na konkrétní potřeby studenta.

Ondřej Štěpánek, 18 let, student, Gulf Shores, Alabama

S kurzem a lektorkou Šárkou jsem byla velice spokojena. Velmi pěkně připravená každá hodina, nabitá zajímavými tématy ke konverzaci. Velká inspirace v podobě web linků pro další samostudium i doma.

Výhody Skype výuky:

Úspora času, individuální přístup, sdíleni obrazovky a různých odkazů

Romana Flekáčová, 33 let, Personální konzultantka (nyní na mateřské dovolené), Pardubice

Kurz hodnotím velice pozitivně. Nikdy před tím jsem se výuky přes Skype nezúčastnil a byl jsem mile překvapen, jak celý systém v Langon funguje. Přístup lektorky Simony byl profesionální a velice vstřícný. Hodiny byly zajímavé a dobře strukturované. Všem těm a nejen jim, kdo se chce učit anglicky a nemá čas docházet k lektorovi osobně, mohu kurz přes Skype vřele doporučit.

Výhody Skype výuky:

Výuka z pohodlí domova. Časová flexibilita.

Martin, 30 let, Projektový manažer, Brno

Jana je profesionál. Kurzy, které vede, je radost navštěvovat a doporučuji je všem, kteří se chtějí naučit AJ hravou formou a současně strávit čas s milým a vstřícným člověkem. Kurz anglického jazyka s lektorkou Janou pro mě byl velmi přínosný a odnesla jsem si z něj hodně poznatků pro další výuku. Přístup lektorky a metoda výuky je poutavá, interaktivní a díky jejímu delšímu pobytu v Anglii využívá hlavně zkušenost z praxe. Mohu jen doporučit!

Renata

Slečna Jana je milá osůbka, která dovede pracovat s každou osobností na jakékoliv jazykové úrovni a má schopnosti využít i také slabé stránky klientů, a dává praktické, účinné a uskutečnitelné rady „na míru“ ohledně konkrétních kroků, které je vhodné podniknout ke zlepšení výuky AJ. Je spolehlivá, činorodá, nápaditá a vždy s kouzelným úsměvem na rtech.

Milan

Kurz příprava na FCE:
Kurz hodnotím jednoznačně jako velmi dobrý. Prošli jsme všechny části zkoušky a dostal jsem spoustu dobrých rad jak se na zkoušku připravit a na co si dát pozor. Bylo poznat, že jsou to rady ze zkušenosti. Vedení hodiny bylo perfektní a slečna učitelka dokázala motivovat i méně výřečné žáky k zapojení do aktivit. I přes delší dobu výuky, 2,5 hodiny čistého času, jsem z kurzů odcházel dobře naladěný a s pocitem že si něco odnáším a posunul jsem svoji úroveň zase o kousek dál. Zkoušku jsem díky přípravě dal za B (74 bodů ze 100).

Vašek

Ahoj Jani, musím Ti napsat, že jsem FCE udělala na B a že jsem fakt nevýslovně šťastná. Moc Ti děkuji za přispění k tomuto výsledku, hodně mi výuka s Tebou dala. Bylo to jak poučné, tak hodně humorné a pro mě jako pro starší osobu (hehe), navrácení do let studijních.
Cením si informací, které jsem dostala od Tebe a pohodový přístup k výuce, jak jsem už jednou řekla osobně, že Tvoje výuka člověka baví. A to je důležité, skloubit práci i zábavu tak, aby ta práce k něčemu byla. To se holt nedá naučit, to je v Tobě.
Přeji Ti hodně štěstí a ještě jednou děkuji.

Priska

Hodiny vedené Jančou byly nejlepší, jaké jsem kdy absolvovala – včetně hodin s rodilými mluvčími. Kurz probíhal v šesti lidech v jazykové škole a hlavním předmětem byla příprava na zkoušky FCE. Každá lekce probíhala ve velmi přátelské a uvolněné atmosféře (což je podle mě vždy z velké části zásluhou vyučujícího). Hodiny byly výborně připravené s individuálním přístupem ke každému. Byly velmi přínosné snad ve všech oblastech jazyka – slovní zásoba, gramatika i konverzace. I přes možnost přestávky se stalo pravidlem, že lekce probíhala dvě a půl hodiny v kuse a přesto velmi rychle utekla a každý týden jsem se na hodiny těšila. Nejen z těchto důvodů bych každému, kdo se chce naučit lépe anglicky, vřele doporučila navštívit Janči lekce.

Monča

Dobrý den, slečno Servítová (Kochová).
Konečně se dostávám k tomu, abych Vám dala vědět, jak jsem v pátek dopadla. Výborně 🙂 . Měla jsem to docela nacvičené, trému jsem měla malou, takže musím sama říct, že to vyznělo jako velmi hezká prezentace. Z té skupiny, se kterou jsem dělala zkoušku, jsem to měla bezkonkurenčně nejlepší, fakt. I profesorka to ohodnotila jako nejvydařenější. Máte na tom obrovský podíl, protože nebýt Vás, měla bych to hodně amatérské a do této podoby bych to v životě nedala. Ještě jednou děkuju za pomoc, ta jednička patří z velké části Vám 🙂 .

Gabriela

Vendula je nejlepší lektorka, jakou jsem kdy poznala! Opravdu dokáže naučit a je ochotná Vás opravovat tak dlouho, dokud se Vám znalosti do hlavy nevtlučou 🙂

Martina

Kurz s Janou mi velmi vyhovuje. V každé hodině jsou obsaženy všechny formy výuky, přes gramatiku, konverzaci až po možnost se dozvědět i nějaké slangové výrazy, které nikde jinde v knihách nenajdete.

Výhody Skype výuky:

Velkou výhodu vidím v ušetření času, kdy mohu z pohodlí domova absolvovat svoji hodinu. Skype mě nutí každou minutu „myslet v AJ“ neboť jsem face to face lektorovi.

Romana

Kurz hodnotím kvalitně. Eva je vždy připravená, milá a hodiny ubíhají velmi rychle 🙂

Výhody Skype výuky:

Se dvěma malými dětmi jednoznačně úspora času! Je přínosné, že si s angličtinou přes Skype zároveň procvičuji telefonování, což byl dříve pro mě takový velký strašák, ale nyní tento strach téměř nepociťuji:-)

Lenka

Kurz s Janou hodnotím kladně. Přístup lektorky je skvělý, lekce jsou pestré, zajímavé a přínosné.

Výhody Skype výuky:

Nemusím nikam dojíždět.

Zuzana

Jsem spokojen s kurzem, který jsem zvolil jako konverzační příležitost pro procvičování běžné komunikace.

Výhody Skype výuky:

„úspora času“

Luděk

Jsem maximálně spokojen, jak jen to okolnosti dovolí, chci pokračovat.

Výhody Skype výuky:

To snad ani nemusím rozepisovat.

Marek

S kurzem jsem spokojená. S lektorkou řešíme zajímavá a rozličná témata a díky tomu se rozvijí má slovní zásoba. Také mi vyhovuje styl zadávání domacích úkolů.

Výhody Skype výuky:

Jako maminka na mateřské nejvíce oceňuji úsporu času, který neztrácím docházením na hodinu a také to, že si mohu organizovat výuku dle svých časových možností.

Zuzana

Moje lekce s paní Hanou jsou prostě super. Musím říct, že jsem si nikdy nemyslela, že se budu na ANJ těšit. Moje obavy z toho, že se ztrapním svou neznalostí se brzy rozplynuly a já si mohu zkusit uskutečnit jeden ze svých snů, že budu umět anglicky, aspoň něco, tedy. Za paní Hanu Vám děkuji a přeji mnoho úspěchů. S pozdravem Renata S.

Výhody Skype výuky:

neztrácím zbytečně čas jízdou na hodiny

Renata S.

Obrovskou výhodou je, že ste tam iba vy a lektor. Musíte reagovať a to vás istým spôsobom núti sa naozaj „učiť“.

Takisto musím pozitívne hodnotiť prístup lektora (Katky D.), pripravenosť a maximálne prispôsobenie sa potrebám klienta + priateľský prístup ako pridaná hodnota 🙂

Ďakujem a odporúčam!

Výhody Skype výuky:

Samozrejme, najväčšou výhodou je, že nemusíte nikam chodiť, iba sa pripojiť – ste maximálne flexibilní – a to máme predsa všetci radi.

Nepotrebujete učebnicu, pretože potrebnú gramatiku a cvičenia vám lektor nazdieľa cez plochu… Čo viac?

Anežka Hucíková, 23 let, studentka marketingu, Brno

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za absolutně skvělé lekce angličtiny, které mám s lektorkou Kamilou Koutnou. Lekce po Skype jsou skvělé pro člověka, který nemá čas na to dopravovat se kamkoliv za lektorem. Hrozně se mi líbí to, že lekce nefungují jako „škola“ ale spíš je to výuka „hrou“. Langon mohu doporučit všem co se chtějí zdokonalit v cizím jazyce, ale zároveň vědí, že potřebují tak trochu jiný přístup. Mnohokrát děkuji! Těším se na další lekci.

Klára Doležalová, kadeřnice, Praha