Jana Kochová

Jana Kochová langon

Ahoooj, jmenuji se Jana Kochová a trošku se vám teď představím. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu obor anglický a český jazyk. Měla jsem tak možnost spojit svého velkého koníčka psychologii se studiem angličtiny. Během studií jsem vycestovala na roční pobyt do Velké Británie, do Londýna. Poznala jsem spoustu zajímavých lidí, naučila jsem se to, co se ve škole o angličtině nenaučíte. Z Londýna jsem si odvezla Cambridge certifikáty FCE a CAE. Už během studií jsem doufala, že jednoho dne budu moci pracovat s lidmi. V současné době už devátým rokem spolupracuji s jazykovými školami, vedu také soukromé lekce angličtiny. Připravuji firemní i veřejné kurzy všech úrovní, různého zaměření – kurzy obecné angličtiny, obchodní angličtiny a kurzy intenzivní. V loňském roce jsem se stala také lektorkou Programů Scientific Learning, programů pro studenty angličtiny bez omezení věku, které akcelerují učení prostřednictvím jednotlivých aplikací založených na moderních výzkumech o funkci a schopnostech mozku. Ve stejné době odstartoval i můj zájem o vzdělávání našich nejmenších, protože vězte, že nikdy není dost brzy s jazykem začít!

Ze své vlastní zkušenosti a ze zkušeností, které jsme posbírala během mé práce lektorky anglického jazyka je mi jasné, že studium jazyků, nejenom toho anglického je běh na dlouho trať, zvláště pro ty z vás, kteří nemáte možnost vycestovat do zahraničí a pobýt nějakou dobu v anglicky mluvící zemi.

Něco málo víc o mně a taky o tom, jak pro vás připravuju lekce, které baví, se můžete dozvědět na mém osobním blogu www.janakochova.cz. Najdete tam velkou spoustu nápadů a tipů, jak si učení se angličtiny zpříjemnit.:) Některé si můžete dokonce stáhnout a začít s nimi třeba hned dnes. 😉

Moc se těším na setkání s Vámi.

Jana