Bc. Veronika Malantová | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Bc. Veronika Malantová

Veronika Malantová Langon.cz

Od malička miluji cestování a poznávání nových kultur. Z tohoto důvodu mne vždycky bavilo učit se cizí jazyky. Ať už se jednalo o latinu, španělštinu, angličtinu, švédštinu nebo němčinu, měla jsem pocit, že se mi najednou rozšířily nové obzory. Zájem o němčinu, německou kulturu, německy mluvící země, angažmá v Česko-německém fóru mládeže a četná v Německu navázaná přátelství mne přivedli ke studiu germanistiky. Momentálně studuji Germanistik als Fremdsprachenphilologie na univerzitě ve Würzburgu.
Vedle lektorství a studia působím i jako koordinátorka projektu Do Německa na zkušenou, který informuje studenty českých středních a vysokých škol o jejich možnostech v Německu. Zajímám se také o metodu CLIL, což je vzdělávací přístup, v jehož rámci je vyučován obsah nejazykového předmětu (matematiky, fyziky, techniky, biologie) a současně jsou rozvíjeny kompetence v cizím jazyce. Během svého studia jsem absolvovala více stáží, například v Českém centru v Mnichově, ve Stiftung Bildung & Handwerk v Paderbornu nebo v Goethe Institutu v Barceloně. Ze všeho nejvíc mne však baví učit studenty a předávat jim své znalosti a zkušenosti.

Veronika