Olga Shyshuk

Vyzkoušet 1. hodinu zdarma

Jmenuji se Olga a jsem studentkou 3. ročníku Filozofické fakulty ZČU v Plzni, konkrétně obor : Cizí jazyky pro komerční praxi v kombinaci angličtina - ruština.
Mým mateřským jazykem je ukrajinština. Za dobu co bydlím v Čechách jsem se naučila velmi dobře česky, kromě toho ovládám ruštinu, němčinu a především angličtinu, kterou mám nejradši =)
Angličtina je mým koníčkem už odmalička. Je to nádherný jazyk a lásku k němu ve mně rozvíjel hlavně tatínek ( jako učitel angličtiny). Čím víc se člověk angličtině věnuje, tím víc ji má radši.
Angličtinu doučuji již 4 roky. Mám zkušenosti v jazykové škole jak s individuální, tak i se skupinovou a firemní výukou. Mám radost z pokroků a úspěchů mých studentů.
K mým zálibám patří hra na klavír, zpěv a cestování. S cestováním samozřejmě úzce souvisí nějaký cizí jazyk, kterým se musíte dorozumět. Myslím, že angličtina je to pravé ořechové. Je fajn popovídat si novými lidmi, poznat jejich styl života, kulturu, dozvědět se něco nového. Pokud angličtinu dobře ovládáte, také není pro vás pak problém si přečíst různé knihy v originále nebo sledovat filmy v původním znění.

Ráda vám pomůžu zbavit se strachu z mluvení a vylepšit úroveň vaší angličtiny.

I učení může být zábava 🙂

Olga

Názor na výuku jazyků přes Skype

chevron-down