Mgr. Sandra Choronží

Vyzkoušet 1. hodinu zdarma

Jste zapálení do studia angličtiny? Výborně. Bez správné motivace, nadšení a úsilí není možné uspět. Neméně důležitý je však výběr lektora! Nalézt někoho, s kým si takzvaně „sednete“, může být oříšek. Jednoznačně se však vyplatí hledat. Správný lektor totiž ví, jak maximálně rozvinout váš potenciál a dostat z vás co nejlepší výkon. Pod jeho vedením „rozkvetete“ a pokrok se dostaví co nevidět.

Angličtinu jsem začala učit v roce 2006. Hrozně ráda učím motivované lidi, kteří mají o angličtinu skutečný zájem. Nezáleží, zda máte talent, nebo ne. Každý může dosáhnout výsledků, pokud látku dostatečně a správným způsobem procvičuje. A od toho jsem tady já – budu monitorovat, co vám jde dobře a co méně, podle toho budu směřovat další výuku.

Nenabízím žádnou zázračnou ani převratnou metodu, ale pouze trpělivou a poctivou výuku. Budeme se učit gramatiku i slovní zásobu, ale vždy je budeme zasazovat do reálných situací. Mým cílem je, abyste probíranou látku osvojili natolik, že ji budete co nejdříve schopni aktivně používat. Je pro mě důležité, abyste pochopili, proč jazyk funguje, jak funguje. Raději než „je to takto“ proto říkám „je to tak, protože…“.

Zažili jste v minulosti lektora či učitele, který s vámi vlastně nic moc neprobíral a nikam vás neposouval? Já ano, a vždy mě takový přístup velmi rozladil. Se mnou se vám toto nestane. Na studenty jsem náročná, ale pouze proto, že mi záleží na tom, aby se něco naučili. Jakožto lektor studenta vedu, a je tedy mou povinností mu neustále předkládat úkoly, díky kterým se bude zlepšovat.

Sandra

Názor na výuku jazyků přes Skype

chevron-down