Pavla Sýkorová

Vyzkoušet 1. hodinu zdarma

Dobrý den, jmenuji se Pavla Sýkorová. Již několik let žiji ve Velké Británii.  Pracovala jsem na vysokých školách ve Skotsku a v Anglii jako poradce studentů, kde jsem vedla odborné školení a semináře na rozvoj akademických i osobních vlastností a schopností, a také připravovala kulturní akce. 

 

Uvědomila jsem si, že ráda pracuji s lidmi z různých koutů světa a pomáhám jim docílit jejich vysněných cílů. Mám zkušenost s výukou žáků základních a středních škol, studentů na vysokých školách, a dospělých. Nejlepší odměnou pro mě je vidět, jak se moji současní studenti pravidelným používáním jazyka za půl roku v angličtině zlepšili! 

 

Podle toho co potřebujete, hodiny zaměřím na oblasti jazyka, které chcete procvičovat a zlepšit se v nich. Lekce můžu připravit jako přípravu na zkoušku či k pracovnímu pohovoru anebo pro použití v práci a v soukromém životě. Se mnou se pravidla, nová slovíčka a fráze naučíte používáním jazyka v praktických situacích. Ve všech případech připravuji hodiny na míru podle vašich požadavků, cílů a vaší časové dostupnosti. 

 

Mojí angličtinu jsem dotáhla na úroveň rodilého mluvčího složením Cambridge zkoušky ‘Certificate of English Proficiency (C2)’. S pedagogickými metodami jsem se seznámila na kursu učitele anglického jazyka pro cizince ‘Teaching English as a Foreign Language and Teaching English to Speakers of Other Languages’ s TEFL.org a s Institutem pro Vedení a Řízení (Institute for Leadership and Management) jsem si prošla školením na školitele dalšího vzdělávání ‘Train the Trainer’. Tyto dovednosti i dále rozvíjím konzultacemi se svými kolegy a navštěvováním jazykových a výukových seminářů. 

 

Ve svém volném čase ráda vařím a peču, zahradničím, jezdím na kole, chodím po horách – skotských, českých a alpských, lyžuju, plavu, čtu knížky a potkávám nové lidi. Mým snem je procestovat Kanadu. 

Regular practice is the best way to become fluent in a foreign language and whilst learning with me you will talk, read articles and news, watch videos, listen to stories and write a variety of texts. I believe in learning by doing and during my lessons you will use English all the time. I work with your schedule, and you practise and improve your English from anywhere it suits you.

My name is Pavla Sykorova. I have been living in the United Kingdom working with and supporting home and international students; I delivered soft skills training and acted as a student advisor. Now, I teach English and Czech online to teenagers, students at university, and adults.

I provide interactive foreign language classes focused on student’s needs and personal interests and my students’ feedback has been very positive. I can prepare you for language exams, help you with preparation for a job interview or improve your English for everyday life, studies and work. My classes are student-centred and you learn through using the language all the time. 

As I believe in life-long learning during my work career I have completed professional development courses.  I achieved a Certificate of English Proficiency, successfully completed ‘English language as a Foreign Language and Teaching English to Speakers of Other Languages’ teacher course with TEFL.org, and learnt training methods at the Institute for Leadership and Management (ILM) ‘Train the Trainer’ training. Furthermore, I regularly consult my colleagues on different approaches to teaching and language matters. 

My hobbies include cooking and baking, gardening, cycling, hill and mountain walking, skiing, swimming, reading and meeting new people. My dream is to visit Canada and watch its wildlife.

Názor na výuku jazyků přes Skype

chevron-down