Francisco Temprano | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Francisco Temprano

Francisco Temprano Langon.cz

Jmenuji se Francisco Temprano a jsem Španěl. Vystudoval jsem španelskou filologii na univerzitě v La Coruña, kde jsem působil i jako univerzitní a středoškolský učitel. Od roku 2005 žiji v České republice a věnuji se výuce španělštiny pro cizince. Pracoval jsem mimo jiné i pro Instituto Cervantes v Praze jako lektor, školitel, člen komise oficiálních zkoušek a tvůrce učebního plánu. Od roku 2010 žiji v Kutné Hoře, kde vyučuji na Gymnáziu.

Moje práce mě hodně baví a rád sleduji nejnovější způsoby výuky. Právě proto se mi líbí výuka přes Skype, která je ideální na interakci a navíc, díky možnostem Internetu, umožňuje přímý kontakt s danou kulturou. Důležitý faktor pro motivaci je výuka jazyka skrz kulturu, aby student cítil touhu intergrovat se mezi lidi mluvící cizím jazykem. Jinak řečeno, používat jazyk nejen jako prostředek ke komunikaci, ale také jako prostředek k poznání jiné kultury a jiného pohledu na svět, který člověka obohacuje.

Francisco