Ondřej Kyjonka | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Ondřej Kyjonka

Ondřej Kyjonka

Ondřej Kyjonka Photo

Jmenuji se Ondřej Kyjonka a pocházím z Orlové. Poté, co jsem vystudoval Gymnázium a Obchodní akademii v Orlové, jsem se přestěhoval do UK, kde studuji International Business Management a francouzštinu na Northumbria University v Newcastle upon Tyne.

Momentálně se však nacházím v Lyonu ve Francii, kde trávím svůj Erasmus. Mezi mé největší koníčky patří samozřejmě jazyky (angličtina, francouzština, španělština) a také cestování a sport (běh, plavání, kolo).

Vím, že systém výuky jazyků v českých školách spoustu lidí odradí, nebo přesvědčí o tom, že "na jazyky prostě nemají hlavu." Což je škoda, protože, jak jsem se sám přesvědčil, jazyky dokáží otevřít spoustu nových dveří a přinést zajímavé příležitosti. Navíc jejich výuka může být zábava.

A přesně chuť toto lidem ukázat mě přivedla k učení. Věřím, že jazyk se může naučit každý, když je mu výuka šitá na míru a v tomto duchu se snažím vést i své lekce. Rád vám pomohu dosáhnout vašich jazykových cílů a ideálně ještě víc!

So see you soon / à bientôt 🙂

Ondra