Hana Andersen

Vyzkoušet 1. hodinu zdarma

Znalost angličtiny Vám umožní otevřít dveře k novým pracovním příležitostem, dobrodružstvím i přátelství. Individuálním přístupem Vám pomohu odstranit veškeré bariéry a společně ty dveře otevřeme.

Jmenuji se Hana Andersen, angličtinou žiji již téměř 20 let. Po gymnáziu jsem studovala angličtinu na jazykové škole v Brně, na jejímž závěru jsem úspěšně složila zkoušku FCE. V přesvědčení, že umím anglicky, jsem odjela pracovat nejprve do Izraele a poté jsem strávila rok v USA. Až tam jsem si uvědomila, že moje angličtina není zdaleka na takové úrovni, jak jsem si myslela. Proto jsem se po návratu vydala na další studium angličtiny do Jihoafrické republiky, abych své znalosti dále rozšířila. Poté jsem zakotvila v Brně a následně vždy pracovala ve firmách, které vyžadovaly aktivní znalost anglického jazyka (většinou se jednalo o mezinárodní firmy, ve kterých byla angličtina tzv. firemním jazykem). Při práci jsem se dále vzdělávala a získala zkoušku CAE, následně zkoušku z obchodní angličtiny BCE a také jsem si uvědomila, že bez angličtiny zkrátka nemohu existovat. Proto od roku 2008 sama angličtinu doučuji a mým cílem je mj. zbavit studenty ostychu z mluvení zábavnou a nenásilnou formou.

Žiji v Dánsku, ale zároveň často jezdíme i do ČR. Pracuji v naši rodinné firmě, a byť angličtinu používám každý den, stále se věnuji i doučovaní. To se stalo mým koníčkem. A že jsem zrovna na cestách? To vůbec nevadí, jelikož to je jedna z výhod výuky pres SKYPE.

Věřím, že mé znalosti a především i zkušenosti z praxe společně pomohou dosáhnout Vašeho cíle!

Hana

Názor na výuku jazyků přes Skype

Z pohledu lektora si výuku přes Skype nemohu vynachválit. Mohu učit prakticky kdekoliv, kde je připojení na internet. Mám studenty nejen z různých míst ČR, ale také studenty, kteří žijí v různých částech světa a v různých časových pásmech.

Další velká výhoda je, že hodiny mohu podle potřeb přesunout. Vycházíme si se studenty vstříc a funguje to. Výuka 1:1 přes Skype je velmi intenzivní a opravdu šitá na míru každému studentovi.

Při Skype výuce mám velkého pomocníka – internet. Internet používám při svých hodinách téměř vždy, a tím jsou hodiny rozmanitější – nemusím se spoléhat jen na jednu učebnici. Pomocí sdílení obrazovky, pak má student materiály přímo před sebou na obrazovce a můžeme dělat jednotlivá cvičení.

Zkrátka nemám výhrad a jsem ráda, že mohu být součástí týmu.

chevron-down