Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Šárka Grofová

Bc. Šárka Grofová

Jmenuji se Šárka a jsem nadšená lektorka angličtiny. Svůj bakalářský titul z pedagogiky jsem získala v Praze a momentálně prohlubuji svoji znalost studiem lingvistiky na vysoké škole v Německu.

Angličtinu s přestávkami vyučuji již od roku 2012, a zároveň se stále považuji za studenta, zdokonaluji se a rozšiřuji si obzory ve svém oboru.

Jsem velká cestovatelka, miluji hudbu a přírodu. Zároveň jsem obrovsky zvědavá a do oblíbených témat svých studentů se vždy ráda ponořím.

Cizí jazyky jsou mojí vášní a miluji všechno, co mi umožňují. To je jedna z věcí, kterou chci svým studentům předat a ukázat. Na rozdíl od typické „školní“ výuky preferuji hravý způsob osvojení a zamilování si jazyka. Ráda používám různé materiály a zdroje, ráda své studenty překvapím i rozesměji. Každou lekci připravím na míru podle potřeby.

Dokážu vás rozmluvit, připravit na dovolenou v zahraničí, ale i na mezinárodní zkoušku. Vše v příjemné a uvolněné atmosféře.

Šárka