Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

pavlina-charouzova

Bc. Pavlína Charouzová

Jmenuji se Pavlína Charouzová, je mi 23 let a vystudovala jsem anglický a ruský jazyk. I když by to dnes už nikdo neřekl, tak ještě před sedmi roky jsem anglicky pouze rozuměla, ale nemluvila. Bála jsem se, že udělám nějakou chybu a ostatní mi nebudou rozumět.  Bohužel mi v té době nikdo neřekl, že chybami se člověk učí a ke studiu chyby patří. Naštěstí jsem na univerzitě odjela studovat do USA, zamilovala se a nyní již angličtinu používám dennodenně.

Až při aktivním používání jazyka jsem se tohoto problému zbavila, tudíž vím, jak může být pro někoho těžké tuto barieru překonat. Proto na mých hodinách budeme z 90% konverzovat a bude mým potěšením vám pomoci se s tímto problémem poprat a udělat z vaší pasivní slovní zásoby zásobu aktivní.

Mým cílem je vám předat znalosti angličtiny pokud možno co nejzajímavějším a nejefektivnějším způsobem. Nesetkáte se s automatickým vyplňováním gramatických cvičení a s neosobním přístupem. Naopak se budeme hodně smát a angličtinu používat, protože češtinu jsme se přeci také nenaučili biflováním slovíček, ale kontaktem s lidmi.

Těším se na hodiny s vámi,

Pája