Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Marcela Cruz

Ing. Marcela Cruz

Představte si, že se můžete podívat na zajímavý španělský film v originální verzi bez titulků, vychutnat si španělskou nebo latinskoamerickou světovou literaturu přímo v originále, přečíst si nezaujaté zprávy ze zcela opačného konce planety, rozumět textům nepřeberného množství interpretů španělské a latinskoamerické hudby, najít si exotický recept na internetu a překvapit známé netradiční večeří, anebo si třeba popovídat přes Skype s kamarádem z Peru či s místními obyvateli během dovolené v Karibiku…

Španělštinu používám denně již 25 let a opravdu si to užívám. Po ukončení studia na VŠ v Bělorusku jsem žila 14 let v Nikaragui (nádherná země!), kde jsem mimo jiné pracovala jako tlumočník a překladatel pro Zastupitelský úřad v Managui a projekt N.E.W.S. Od roku 2004 žiji opět v ČR, složila jsem zkoušku DELE Superior a hlavní náplní mé práce se stala výuka španělštiny a ruštiny. Zkušenosti s výukou jsou velice různorodé, vedla jsem kurzy obecného a odborného jazyka na MENDELU Brno, kurzy v jazykových školách a také firemní a individuální kurzy.

Těším se na vás a doufám, že se vám španělština bude líbit, tak jako mně.

Marcela