Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Lektoři

Lektoři anglického jazyka

Mgr. Jana Kochová
Angličtina, Scientific Learning

Velmi dobře vím, jak důležitý je individuální přístup ke každému z Vás.  Proto je mým cílem soustředit se na individuální potřeby Vás, Vás i Vás tam vzadu..

Více o mně

Romana Búzková
Angličtina

Praktická angličtina pro praktický život. Doplníme, oprášíme a procvičíme společně všechna slovíčka potřebná ke konverzaci kdekoliv a kdykoliv.

Více o mně

Hana Andersen
Angličtina

Znalost angličtiny Vám umožní otevřít dveře k novým pracovním příležitostem, dobrodružstvím i přátelství. Individuálním přístupem Vám pomohu odstranit veškeré bariéry a společně ty dveře otevřeme.

Více o mně

Simona Krebsová
Angličtina

Přímo z Anglie Vám přes Skype pomůžu rozmluvit se bez zbytečných rozpaků a strachu z konverzace v cizím jazyce.

Více o mně

Mgr. Kateřina Janů
Angličtina

Mým cílem je vytvořit v hodině takové podmínky, abyste se cítili příjemně, nebáli se mluvit a hlavně si mohli tyto hodiny užívat.

Více o mně

Mgr. Vendula Albrechtová
Angličtina

Angličtina je pro mne prostředkem jak poznávat celý svět a vytvářet si přátele bez hranic.

Více o mně

Mgr. Kateřina Duchoňová
Angličtina, španělština

Hodiny s Vámi mě baví a budu se snažit, aby bavily i Vás!

Více o mně

Kamila Koutná
Angličtina

Jsem dobrodruh a veselá povaha a tak si užívám jedinečnost každého z Vás, která je pro mne samozřejmou součástí přístupu jak k přípravě, tak k průběhu a následnému vyhodnocování hodin s Vámi. Nuda, nesmyslná rutina a plýtvání časem v mých hodinách nemají místo. Mým cílem je splnit Váš jazykový cíl efektivně, kvalitně a vesele.

Více o mně

Mgr. Martina Macháčková
Angličtina

Na výuce jazyka se mi líbí ten „aha“ moment, kdy to člověku začíná dávat smysl a začíná rozumět víc a víc a má ze sebe radost, když dovede vyjádřit, co potřebuje v úplně jiné řeči.

Více o mně

Martin Procházka
Angličtina

Rád Vás naučím jak obchodní tak i hovorovou britskou angličtinu a pro gramatiku volím názorné příklady. A to vše s velkou trpělivostí a přátelským přístupem, což usnadní nenásilné vstřebání jazyka. „Angličtina Vás bude bavit.“

Více o mně

Mgr. Lukáš Jindra
Angličtina, němčina

Miluji cizí jazyky. Je to prostředek, který spojuje lidi. Dává jim pocit, že si rozumějí, že jsou vlastně stejní a případné rozdíly jsou jen pro dobro věci. Studentům přeji odvahu, tento prostředek využít a komunikovat, třeba i se mnou.

Více o mně

Barbora Benešová
Angličtina

K učení nestačí jen znalost, my lidé potřebujeme také motivaci, pozitivní energii a radost z pokroku – a to všechno se vám budu snažit předat.

Více o mně

Mgr. Lucie Strnadová
Angličtina, němčina

Kolik jazyků umíš tolikrát jsi člověkem. A to doslova. Osvojení si nového jazyka nám otevírá brány do nových kultur, k novým přátelům a možnostem. Po letech zkušeností už přesně vím, jak Vám co nejefektivněji pomoci, aby se tyto brány co nejdříve otevřely i Vám.

Více o mně

Aneta Dolinská BA
Angličtina

Znalost anglického jazyka Vám pomůže prozkoumat celý svět! Jsem tu, abych Vám pomohla se studiem jazyka, a to v nejefektivnější a nejzábavnější formě tak, aby naše hodiny byly nezapomenutelné 😉

Více o mně

Vendula Ploticová
Angličtina

Nejsem učitel v pravém slova smyslu, jsem spíše pomocná ruka, která velmi ráda tráví čas s lidmi a ráda jim předává svoje znalosti a zkušenosti praktickou a zábavnou formou. V mých hodinách si přijdou na své ti, kteří se chtějí přestat bát mluvit anglicky, protože v mých hodinách je prostor pro dělání chyb. Jsem tady proto, abyste se z chyb mohli poučit.

Více o mně

Šárka Lukešová
Angličtina

Co je podle mě v jazyce nejdůležitější? Nebát se a myslet jako rodilý Angličan. Až se Vám budou zdát i anglické sny, potom je má práce splněna. To samozřejmě není jenom tak a od toho jsem tu já, abych Vás k tomuto cíli dovedla a co nejpříjemněji a nejsnadněji Vás cestou provedla.

Don’t wait and let’s get it!

Více o mně

Mgr. Marie Roulová
Angličtina, španělština

Výuka cizích jazyků je nejen moje profese, ale i koníček.

Více o mně

Tomáš Svoboda
Angličtina

Za deset let svojí praxe jsem přišel na to, že nejlepší přípravou na úspěšné použití jazyka je studium skrze rozhovory, simulace a skutečné situace. Chci studentům pomoci být schopen zareagovat na jakoukoli situaci s co možná nejmenší trémou a největší plynulostí tak, aby si použití angličtiny mohli užít spíše než se ho bát. A můžete mi věřit, i gramatika se dá učit praxí a mluvením.

Více o mně

Žaneta Stýblová
Angličtina

Angličtina je můj největší koníček a celoživotní předmět studia, díky kterému mohu cestovat a seznamovat se s novými lidmi. Při hodinách se Vám pokusím předat nejen znalosti, ale i nadšení pro tento nádherný jazyk :).

Více o mně

Ing. Michaela Ludvíková
Angličtina, španělština, němčina

Nejdůležitější pro mě je, aby mé hodiny každého motivovaly, aby ho bavily, aby byl žák spokojený a odnesl si co nejvíce vědomostí. Z tohoto důvodu se snažím o praktičnost vyučovacích hodin, které jsou šité každému žákovi na míru.

Více o mně

Tereza Rusová
Angličtina

Wit beyond measure is man’s greatest treasure.

Více o mně

Daniela Gibalová
Angličtina

Všechno jde, když se chce. Sama jsem toho důkazem a neustále se snažím učit a dozvídat se nové věci. Vždy je ten správný čas začít a ráda vám pomůžu a podpořím vás.

Více o mně

Mgr. Jan Šmíd
Angličtina

To Infinity and Beyond! Vzhůru do nekonečna a ještě dál! Tak v tomto duchu vás chci provázet světem angličtiny a pomoci vám objevit její kouzlo!

Více o mně

Bc. Šárka Grofová
Angličtina

Znalost jazyka otevírá tisíce nových dveří. A já tu jsem od toho, abych vám ukázala, jak vzít za kliku 🙂

Více o mně

Dana Jaloševská
Angličtina

Miluji překonávání hranic všech možných podob. 
Výukou cizích jazyků pomáhám druhým překonávat jejich vlastní hranice.

Více o mně

Mgr. Sandra Choronží
Angličtina

Nezáleží na tom, kdo jste a jaká je vaše úroveň. Jediné, co potřebujete, je motivace a upřímná snaha se něco naučit. Jste ochotni věnovat angličtině svůj čas a energii? Máte chuť na sobě pracovat? Pak je vše v pořádku. Zbytek nechejte na mně. Pomohu vám naučit se anglicky.

Více o mně

Helen Farrell
Angličtina

„Any fool can know. The point is to understand.“
― Albert Einstein.

My philosophy to language and learning in a nut shell, how do you feel about it? 🙂

Více o mně

Mgr. Eliška Novotná
Angličtina

Fancy a cuppa tea? … or cocoa? 🙂

Nebuďme tak vážní při učení se nového jazyka, pojďme výuku pojmout hravě a bez stresu. Místo seriózního čaje si dáme kakao a budeme se bavit, o čemkoli si budete přát.

Více o mně

Petra Marešová
Angličtina

Studujte z pohodní vašeho domova, z cest po světě či z vaší kanceláře. Ale hlavně se u toho bavte!!!

Více o mně

Mgr. Mirka Lacinová, BBA
Angličtina

Cizí jazyky mě baví a nyní mě baví po Skype 🙂 Věřím, že vás budou bavit také.

Více o mně

Ing. Tereza Vaňurová
Angličtina

My name is Tereza and I love English.
I speak English, I think English, I breathe English.
And I would love to help you do the same, feel confident when speaking, learning in interactive and challenging way and have fun at the same time.
Does this sound good? If yes, say no more.
I am here to help and will be looking forward to talk to you 🙂

Více o mně

Jana Samlíková
Angličtina

Mou vášní a celoživotním posláním je učit anglický jazyk.
Pomáhám svým studentům odbourávat strachy a jazyková traumata, která jim brání jazyk vstřebat a používat v komunikaci.

Více o mně

Leona Horníčková
Angličtina

First step is half the journey.

Více o mně

Anna Kabelková
Angličtina

Vzdělání je schopnost porozumět druhým.

-Johann Wolfgang von Goethe

Více o mně

Klára Kazlepková
Angličtina

Mít někoho rád pro mě znamená dopomoct mu najít jeho vlastní hodnotu. To je jeden z důvodů proč jsem na světě. Budu ráda, když společně strávíme smysluplný čas, který Vás povzbudí, při kterém třeba i překvapíte sami sebe a zkrátka budete rádi na světě.

Více o mně

Pavla Sýkorová
Angličtina

Ze své vlastní zkušenosti vím, že pravidelné používání jazyka je nejlepší metodou, jak si jazyk osvojit. Budete číst články a novinové zprávy, koukat se na videa, poslouchat rádio a nahrávky, psát různé texty a v našich lekcích hlavně mluvit a to všechno na témata, která vás zajímají a jsou pro vás smysluplná. Těším se na vaše pokroky.

Více o mně

Barbara Mikysková
Angličtina, němčina

Nevím, že nevím.
Nevím, že vím.
Vím, že vím.
Vím, že nic nevím.
Je jedno, ve které fázi se zrovna cítíte být: pojďme se na to společně podívat a posunout se!

Více o mně

Renáta Kondělková
Angličtina

Mluvit se naučíme mluvením je motto, kterému opravdu věřím. Každý jsme jiný a Skype výuka nabízí intenzivní výuku s individuálním přístupem, přizpůsobeným Vašim potřebám. Udělám vše pro to, aby hodiny angličtiny se mnou byly zábavné a přínosné.

Více o mně

Hana Punčochářová
Angličtina

Jsem si jistá, že jazyk se může naučit úplně každý, stačí jenom chtít a věřit. A taky mít někoho, kdo věří ve vás. A právě od toho jsem tady já. 🙂

Více o mně

Ing. Petra Adams
Angličtina

„Motivace je to, co vás nastartuje. Zvyk je to, co vás posouvá dopředu.“ -Jim Ryun (Americký sportovec, olympijský vítěz) Pojďme společně otevírat dveře nových příležitostí a možností osobního a profesního růstu. Krok za krokem budeme budovat vaši aktivní znalost jazyka a sebevědomí v komunikaci. Ať je pro vás angličtina odrazovým můstkem do světa!

Více o mně

Nicole McEvoy
Angličtina, Francouzština

Ve světě, kdy není už na nic čas, ale tolik věcí se musí stihnout, je podle mě Langon perfektní příležitostí pro vás se naučit cizí jazyk z pohodlí domova.

Více o mně

Miroslava Švrčinová
Angličtina

‚I walk slowly, but I never walk backward.‘ (Abraham Lincoln) Je pro mě důležité dívat se neustále kupředu, posouvat tak své limity a jejich dosažením si plnit životní sny.

Více o mně

Daniel Botka
Angličtina, Němčina

Jazyky otvárajú mnohé dvere v živote človeka. Je len na nás, ktoré si vyberieme.

Více o mně

Ricky Barrington
Angličtina

If the teacher is not their self in the classroom, then the lesson is false.

Více o mně

Lektoři německého jazyka

Mgr. Ing. Hana Héniková
Němčina

Gott gibt die Nüsse, aber er knackt sie nicht. (Goethe) Bůh dává ořechy, ale nelouská je.

Více o mně

Mgr. Lukáš Jindra
Němčina, angličtina

Miluji cizí jazyky. Je to prostředek, který spojuje lidi. Dává jim pocit, že si rozumějí, že jsou vlastně stejní a případné rozdíly jsou jen pro dobro věci. Studentům přeji odvahu, tento prostředek využít a komunikovat, třeba i se mnou.

Více o mně

Mgr. Michaela Stoklasová
Němčina

Znalost německého jazyka je kromě angličtiny stále žádanější. Díky tomu, že mě předávání znalostí němčiny moc baví, jsem připravená vám pomoci v rozhodnutí se tento důležitý jazyk naučit – samozřejmě podle vašich individuálních potřeb.

Více o mně

Mgr. Lucie Strnadová
Němčina, angličtina

Kolik jazyků umíš tolikrát jsi člověkem. A to doslova. Osvojení si nového jazyka nám otevírá brány do nových kultur, k novým přátelům a možnostem. Po letech zkušeností už přesně vím, jak Vám co nejefektivněji pomoci, aby se tyto brány co nejdříve otevřely i Vám.

Více o mně

Bc. et Bc. Lada Žáková
Němčina

ʺDeutsche Sprache, schwere Sprache.ʺ –

Že je německý jazyk těžký? Ráda Vás přesvědčím o opaku. Individuálním přístupem a hravou formou Vám pomůžu odstranit všechny předsudky a strachy, které z jazyka máte.

Více o mně

Bc. Kateřina Žáková
Němčina

Mým cílem je, abyste se zbavili všech zábran a hodiny němčiny si užili, tak jako si je užívám já, když své studenty učím.

Více o mně

Ing. Michaela Ludvíková
Němčina, španělština, angličtina

Nejdůležitější pro mě je, aby mé hodiny každého motivovaly, aby ho bavily, aby byl žák spokojený a odnesl si co nejvíce vědomostí. Z tohoto důvodu se snažím o praktičnost vyučovacích hodin, které jsou šité každému žákovi na míru.

Více o mně

Bc. Andrea Popelková
Němčina

Vím, že dobrá znalost cizího jazyka otevírá dveře k lépe placené práci a rozšiřuje obzory.
Mým cílem je předat vám jazyk z praxe a připravit vás, jak nejlépe budu moct tak, abyste i vy našli své uplatnění.

Více o mně

Veronika Malantová
Němčina

„Der Mensch spielt nur, wo er in voller Bedeutung des Worts Mensch ist, und er ist nur da ganz Mensch, wo er spielt.“ (Friedrich Schiller)

Více o mně

Barbara Mikysková
Němčina, angličtina

Nevím, že nevím.
Nevím, že vím.
Vím, že vím.
Vím, že nic nevím.
Je jedno, ve které fázi se zrovna cítíte být: pojďme se na to společně podívat a posunout se!

Více o mně

Daniel Botka
Němčina, Angličtina

Jazyky otvárajú mnohé dvere v živote človeka. Je len na nás, ktoré si vyberieme.

Více o mně

Lektoři francouzského jazyka

Mgr. Hana Hrušková
Francouzština

Francouzština mě baví a chci, aby bavila i mé studenty. Pokud se jimi stanete Vy, budu se snažit, abyste si hodiny užili a nebáli se mluvit nebo se na cokoli zeptat.

Více o mně

Mgr. Kristýna Botková
Francouzština

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Cestovat bez znalosti jazyka je jako pozorovat zvnějšku úchvatný palác nebo zdáli impozantní horský masiv. Jazyk vám dá do ruky klíč a mapu.

Více o mně

Mgr. Kateřina Ličková
Francouzština

Pokud ve vás francouzština vzbuzuje respekt jako jeden z vrcholů Pyrenejí, věřte, že odměna za vaši námahu bude sladší než ty nejjemnější makronky.

Více o mně

Nicole McEvoy
Francouzština, Angličtina

Ve světě, kdy není už na nic čas, ale tolik věcí se musí stihnout, je podle mě Langon perfektní příležitostí pro vás se naučit cizí jazyk z pohodlí domova.

Více o mně

Lektoři španělského jazyka

Bc. Zuzana Fiřtová
Španělština

Všechny své hodiny přizpůsobuji vašim potřebám. Individuální přístup a vaše spokojenost je pro mě to nejdůležitější!

Více o mně

Mgr. Kateřina Duchoňová
Španělština, angličtina

Hodiny s Vámi mě baví a budu se snažit, aby bavily i Vás!

Více o mně

Francisco Temprano
Španělština

Důležitý faktor pro motivaci je výuka jazyka skrz kulturu, aby student cítil touhu intergrovat se mezi lidi mluvící cizím jazykem. Jinak řečeno, používat jazyk nejen jako prostředek ke komunikaci,  ale také jako prostředek k poznání jiné kultury a jiného pohledu na svět, který člověka obohacuje.

Více o mně

Mgr. Tereza Bláhová
Španělština

Znalost cizích jazyků spojuje svět. Máme tak možnost poznat další zajímavé kultury, popovídat si s lidmi různých národností nebo si přečíst knihu či podívat se na film v originále. Jazyky jsou dveře do světa a já Vám je ráda pomůžu otevřít 🙂

Více o mně

Mgr. Jana Bakešová, PhD.
Španělština, angličtina, čeština pro cizince

Ahoj! ¡Hola! Hi!..

Španělština je jeden z nejzábavnějších jazyků, a vůbec ne těžkých! Kromě toho má v sobě zvláštní kouzlo, které zaručeně zlepšuje náladu!  

Více o mně

Mgr. Marie Roulová
Španělština, angličtina

Výuka cizích jazyků je nejen moje profese, ale i koníček.

Více o mně

Ing. Michaela Ludvíková

Nejdůležitější pro mě je, aby mé hodiny každého motivovaly, aby ho bavily, aby byl žák spokojený a odnesl si co nejvíce vědomostí. Z tohoto důvodu se snažím o praktičnost vyučovacích hodin, které jsou šité každému žákovi na míru.

Více o mně