Žaneta Stýblová | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Žaneta Stýblová

S angličtinou jsem se poprvé setkala jako malá v počítačových hrách a už od té doby mě moc baví tento jazyk stále zkoumat a zdokonalovat jej.
Největším přínosem pro mě bylo studium anglické filologie na Univerzitě Pardubice, kde se každý den od rána do večera psalo a mluvilo anglicky. Kromě toho jsme se někteří z oboru scházeli i ve volném čase a trénovali náš mluvený projev. Studium jsem po třech letech zdárně ukončila a nyní pokračuji v navazujícím magisterském programu.

Anglie je mým nejoblíbenějším místem, kam se každý rok ráda alespoň jednou nebo několikrát vracím. V roce 2017 se tam nejspíš i na pár měsíců přestěhuji, je tedy možné, že Vás budu učit přímo z místa činu :).

Musím říci, že můj každodenní život se doslova točí kolem angličtiny; ať už je to poslouchání písniček, čtení knih, sledování videí, nebo konverzace s přáteli, semináře a přednášky ve škole a doučování ostatních. Obrovská výhoda pro mě je, že si můžu přečíst nové knihy hned, nemusím čekat na překlad, a můžu se dívat na nové díly seriálů, aniž bych potřebovala titulky. Nemluvě o tom, že ve spoustě zemí vládne angličtina a s ní se nikdy nikde neztratíte. Neříkejte, že by se vám takové jazykové schopnosti také nehodily – není nic jednoduššího, než se odhodlat a začít s angličtinou naplno :)!

Žaneta