Romana Búzková | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Romana Búzková

Romana Búzkova langon

Praktická angličtina pro praktický život.

Jmenuji se Romana Búzková, je mi 27 let. Po ukončení obchodní akademie T. Bati ve Zlíně jsem se vypravila do Anglie na jeden rok si vylepšit angličtinu. Jak to ale bývá, osud mi trochu zamíchal se životem a zůstala jsem osm let. Během svého pobytu jsem si angličtinu opravdu zdokonalila a udělala certifikáty FCE a CAE. Vyzkoušela jsem několik profesí, včetně práce v kavárně, na hotelové recepci, v marketingové společnosti a vlastního podnikání, abych nakonec přišla na to, že se chci plně věnovat výuce angličtiny. Přivedla mě na to úžasná zkušenost, když jsem jako dobrovolná učitelka učila každý týden skupinku cizinek. Ony neuměly anglicky, já zase neovládala Nepálštinu. Výuka to byla v mnoha případech docela komická, jak jsme se musely domlouvat rukama a nohama, používat slovníky, ale nakonec jsme to zvládly. Jejich upřímné nadšení a to jak moc ocenily mojí práci, mě jenom utvrdilo o tom, že tohle není práce, ale poslání.

Moc mě baví vymýšlet hry nebo jiné způsoby jak studentům výuku zpestřit, protože si sama ještě velmi živě vzpomínám na nudné hodiny angličtiny, kde se zkoušela slovíčka jako telefonní seznam. Takhle rozhodně nechci svoje studenty trápit. Myslím, že jsem docela přísná, ale milá a snažím se ze všech sil, aby studentům moje hodiny utíkaly v příjemné atmosféře a hlavně, se mnou budete mluvit, mluvit a zase mluvit anglicky. Vůbec nevadí, že děláte chyby, jedině mluvením se zdokonalíte a časem se začnete opravovat sami i bez mojí pomoci. Mnoho lidí přizná, že umí spoustu slovíček, ale během konverzace si je nedokáží vybavit. Mým úkolem je ta trochu zapomenutá slovíčka a fráze oprášit, procvičit, doladit a pospojovat abyste se domluvili anglicky kdekoliv a kdykoliv.

Romana