Mgr. Michaela Stoklasová | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Mgr. Michaela Stoklasová

Michaela Stoklasová

Jmenuji se Michaela Stoklasová a je mi 26 let. Mám dokončené magisterské studium německé filologie a aplikovaných ekonomických studií na Univerzitě Palackého v Olomouci a státní zkoušku z německého jazyka. Německým jazykem se zabývám již od svých devíti let a od té doby se mu stále věnuji. Během studentských let na vysoké škole jsem vycestovala na celý semestr do rakouského Innsbrucku. Tato zkušenost pro mě znamenala každodenní kontakt s lidmi, pro které je německý jazyk rodnou řečí, vyučovala jsem mladé rakouské studenty a poznala i směsici tyrolských dialektů. Během studia jsem pracovala ve firmě IBM na pozici s německy mluvícími zákazníky a mou prací byla pomoc v základní softwarové sféře.

Důležité však je, že jako koníček jsem němčinu několik let individuálně doučovala. Díky Skype máme možnost mnohem snazšího přístupu – nebrání nám tedy nic v tom si němčinu buď zdokonalit, anebo se ji od základů naučit.

Těším se na setkání s vámi!

Michaela