Mgr. Lenka Padalíková | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Mgr. Lenka Padalíková

Mgr. Lenka Padalíková

Angličtina je taková zpěvná, viďte? A němčina táááák tvrdá! Slýchám to často a taky jsem si to kdysi myslela. Ale každý jazyk má svoji krásu, kterou objevujete postupně, jak jazyk ovládáte lépe a lépe a zároveň zdokonalujete svoji výslovnost. Pojďme zkusit ponořit se do jazyka spolu i s tou správnou výslovností a odbourat všechny jazykové předsudky! Do parády si ráda vezmu začátečníky i velmi pokročilé:-).

Hallöchen, jmenuji se Lenka Padalíková. Vystudovala jsem němčinu a hudební výchovu na Masarykově univerzitě v Brně. V rámci tohoto studia jsem měla možnost strávit semestr v rakouském Grazu. Po ukončení studia jsem pak v Brně začala pracovat jako překladatelka/tlumočnice v jedné rakouské bance. Pak přišlo stěhování do Prahy, kde nyní pracuji jako tlumočnice v jednom řetězci hypermarketů. Měla jsem to štěstí, že se mi většinou podařilo přemluvit zaměstnavatele k částečnému úvazku a díky tomu jsem měla prostor k výuce jazyků ať už formou skupinových, či individuálních kurzů s nejrůznějším zaměřením.

Jazyky jsou mojí vášní. Během zaměstnání jsem si udělala certifikát z obchodní angličtiny (BEC Higher) a začala koketovat se španělštinou. Úplně miluju situace, kdy si díky cizímu jazyku uvědomím význam, či původ slovíčka českého. A že už jsem x-krát takovou situaci zažila! Za léta odučených kurzů jsem se setkala už snad se všemi typy studentů, takže mě asi už jen tak něco nepřekvapí. Nebo že by přece?

Těším se na vás!

Lenka