Mgr. Eva Foltýnová | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Mgr. Eva Foltýnová

Mgr. Eva Foltýnová

Jmenuji se Eva Foltýnová. Před pár lety jsem se zvedla z pohodlné kancelářské židle a odešla z jistého zaměstnání za tím, co mě přitahovalo – za výukou angličtiny. Od té doby učím angličtinu a hledám cesty, jak výuku učinit příjemnou, pohodovou a zároveň efektivní.

Lektorkou jsem již 5 let a hodně času jsem strávila výukou ve firemních jazykových kurzech určených pro manažery, účetní, pracovníky BOZP, jakosti, procesní inženýry, interní auditory a jiné profese. Připravovala jsem také posluchače k jazykovým zkouškám či k maturitě. Vystudovala jsem obor Anglický jazyk a literatura pro střední školy a jsem držitelkou jazykového certifikátu Cambridge Certificate of Proficiency in English. Po absolvování studia jsem 10 měsíců hlídala děti jako au-pair ve Velké Británii.

Bude mi potěšením, když vás budu moci doprovázet vaším studiem anglického jazyka. Mou snahou je vytvořit takové prostředí pro studium, ve kterém se budete cítit uvolněně a příjemně. Je pochopitelné, že při výuce cizích jazyků někdy máme obavu, že neporozumíme, že nebudeme umět rychle odpovědět. Já vám nabízím podporu, pochopení, respekt a vstřícnost, odborné vedení, pečlivou přípravu na vaše lekce, zkušenosti a zpětnou vazbu. Budeme se spolu zabývat tématy, která vás baví nebo tématy, které potřebujete ve svém životě či ve vašem zaměstnání. Nebo si jen můžeme povídat v angličtině, udělat systém v anglické gramatice či rozšířit Vaši slovní zásobu. Vše je možné, závisí to na vás. Těším se na setkání s vámi.

Eva