Mgr. Eva Foltýnová

Vyzkoušet 1. hodinu zdarma

Jmenuji se Eva Foltýnová. Před pár lety jsem se zvedla z pohodlné kancelářské židle a odešla z jistého zaměstnání za tím, co mě přitahovalo - za výukou angličtiny. Od té doby učím angličtinu a hledám cesty, jak výuku učinit příjemnou, pohodovou a zároveň efektivní.

Lektorkou jsem již 5 let a hodně času jsem strávila výukou ve firemních jazykových kurzech určených pro manažery, účetní, pracovníky BOZP, jakosti, procesní inženýry, interní auditory a jiné profese. Připravovala jsem také posluchače k jazykovým zkouškám či k maturitě. Vystudovala jsem obor Anglický jazyk a literatura pro střední školy a jsem držitelkou jazykového certifikátu Cambridge Certificate of Proficiency in English. Po absolvování studia jsem 10 měsíců hlídala děti jako au-pair ve Velké Británii.

Bude mi potěšením, když vás budu moci doprovázet vaším studiem anglického jazyka. Mou snahou je vytvořit takové prostředí pro studium, ve kterém se budete cítit uvolněně a příjemně. Je pochopitelné, že při výuce cizích jazyků někdy máme obavu, že neporozumíme, že nebudeme umět rychle odpovědět. Já vám nabízím podporu, pochopení, respekt a vstřícnost, odborné vedení, pečlivou přípravu na vaše lekce, zkušenosti a zpětnou vazbu. Budeme se spolu zabývat tématy, která vás baví nebo tématy, které potřebujete ve svém životě či ve vašem zaměstnání. Nebo si jen můžeme povídat v angličtině, udělat systém v anglické gramatice či rozšířit Vaši slovní zásobu. Vše je možné, závisí to na vás. Těším se na setkání s vámi.

Eva

Názor na výuku jazyků přes Skype

chevron-down