Bc. et Bc. Lada Žáková | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Bc. et Bc. Lada Žáková

Lada Žáková Langon.cz

Jak jsem se dostala k němčině já? Nu, začalo to už na základní škole. Opravdu mluvit jsem však začala až na střední škole díky výměnným pobytům s partnerskou školou, které jsem absolvovala v německém Wandlitz. Lidé, které jsem zde poznala, se stali mou motivací, proč v jazyku pokračovat a nepolevit. Při volbě studia jsem se proto rozhodla pro obor Německý jazyk a literatura na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Během této doby jsem se zúčastnila programu ERASMUS a odjela na rok na univerzitu Regensburg. Od té doby se snažím vždy nějaký čas strávit v německy mluvícím prostředí, ať už prací nebo studiem. Po státnicích jsem například čtyři měsíce pracovala jako au-pair v Calw, v létě 2015 jsem si rozšiřovala své učitelské kompetence v jazykovém institutu Herder Institu v Lipsku a toto léto jsem vyučovala v jazykovém kempu Alpadia Wannsee Berlin. Momentálně chci pokračovat ve svém studiu na univerzitě ve Würzburgu.

Zkušenosti s výukou německého jazyka jsem nasbírala především v jazykových školách či firemních kurzech. Vyučuji také soukromě. Vždy se snažím vyhovět individuálním potřebám každého žáka. Požadavky každého z Vás mě posouvají dále, a proto jsem nyní už schopná Vám pomoci s přípravou na přijímací zkoušky či si rozšířit vědomosti v oblasti obchodní, hospodářské či právnické němčiny.

Nejdůležitější pro mě je, aby Vás hodiny němčiny bavily a měli jste pocit, že si z nich něco odnášíte.

Lada