Kristýna Mrázová | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Kristýna Mrázová

Kristýna Mrázová

Německému jazyku se profesně věnuji již dlouhou dobu. V rámci svého studia na lékařské fakultě pravidelně jezdím na stáže na rakouské a německé kliniky. Němčina je pro mě osobní vášní.

Mé začátky s německým jazykem jsou spjaty s pobytem v německém městě Dessau-Roßlau. Tady se zrodila moje chuť věnovat se němčině více a hlouběji. V roce 2012 jsem studovala v Regensburgu v Sprachschule Horizonte, kde jsem v rámci pobytu složila zkoušku TestDaF (Deutsch als Fremdsprache). Byla to pro mě ohromná zkušenost, po které následovaly účasti v celostátních kolech olympiád v německém jazyce pro studenty středních škol. V roce 2014 jsem byla v Drážďánech na Kästner College, kde jsem složila zkoušku GDS:C2 (Großes deutsches Sprachdiplom:C2).Kromě němčiny mluvím plynně anglicky a italsky.

Výukou německého jazyka se zabývám již několik let. Snažím se, aby lekce byly vždy individuálně zaměřené a odpovídaly přesně tomu, jaké požadavky studenti mají. Nejdůležitější pro mě je, aby vás lekce nejen bavily, ale abyste se díky nim byli schopni bez problémů domluvit či pracovat v německy mluvících zemích. Doufám, že se budu potkávat třeba právě s vámi na společných lekcích!

Kristýna