Bc. Kateřina Žáková | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Bc. Kateřina Žáková

Kateřina Žáková Langon.cz

Jmenuji se Kateřina Žáková a je mi 25 let. Jsem studentkou posledního semestru magisterského oboru Učitelství německého jazyka pro střední školy na Masarykově univerzitě v Brně. Německý jazyk se pro mě stal nejenom denním chlebem, ale především koníčkem, kterému se vytrvale věnuji již 15 let. Začala jsem s ním na základní škole a pokračovala v něm na pedagogickém lyceu v Litomyšli, kde se mi poprvé naskytla možnost vycestovat v rámci výměnného pobytu do německého Wandlitz. Tato zkušenost se pro mě stala zásadní a ovlivnila mě ve výběru studijního oboru. Během svého studia na vysoké škole jsem strávila dva semestry v německém Gießenu a minulý rok v létě se účastnila letní akademie pro učitele německého jazyka pořádané Herder Institutem v Lipsku. Všechny tyto pobyty mi umožnily poznat nové lidi, nové přátele, a zažít ty nejkrásnější chvíle.

Přála bych si, abyste si tento jazyk oblíbili, tak jako já. Ráda bych Vás přesvědčila o jeho výjimečnosti.

Ve svých hodinách se soustředím na Vaše potřeby a snažím se ušít výuku každému na míru. Chtěla bych, abyste se v novém jazyce cítili dobře a naše setkávání si užili.

Katka