Mgr. Kateřina Ličková | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Mgr. Kateřina Ličková

Kateřina Ličková Langon.cz

Francouzštinu jsem vystudovala spolu s pedagogikou na Filozofické fakultě brněnské Masarykovy univerzity, ale také např. v rámci Kurzu právnické francouzštiny na Francouzském institutu v Praze a při svých cestách do Francie. Dosud jsem vyučovala na jazykových školách v Praze a Brně a tři roky se věnuji i online výuce. Nástroje a výukové materiály, které nabízí internet, se skvěle přizpůsobují potřebám moderního člověka, proto jsem jejich velký fanoušek.

Osobně je pro mě francouzština přímou linkou do krajiny, kde “umění žít” (savoir vivre) je dovedeno k mistrovství. Jazyk je tak mnohem víc než nástroj k dorozumění. Stačí se otevřít jeho bohatství, které se nedá vepsat do gramatických pravidel: vůním, chutím, barvám, specifickým gestům a jedinečnému temperamentu. Francouzština ve vás probudí vášeň pro smyslové požitky a dovednost plně oceňovat i zdánlivě obyčejné okamžiky.

S velkou radostí vás budu provázet na vaší cestě k jazykovému sebevědomí.

Katy