BSc. Kamila Koutná | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

BSc. Kamila Koutná

Kamila Koutná Langon.cz

Jmenuji se Kamila Koutná. V současnosti dokončuji své šestileté dálkové bakalářské studium Věd životního prostředí (Environmental Science) v angličtině na Open University v Anglii. Zájemci o výuku Základů věděcké angličtiny jsou vítáni!

Již od 10 let je angličtina mým velkým koníčkem. Svou první výuku jsem začala poskytovat ještě v průběhu studií na gymnáziu a moje první úspěchy udělat z trojkaře jedničkáře v angličtině mne motivovaly k další výuce, sbírání vhodných materiálů a studiu a aplikování nových přístupů k výuce.

Po dokončení SŠ v ČR jsem si několikrát splnila svůj sen žít a studovat v U.K. (Londýn, Manchester, Blackpool, Brighton, Bournemouth, Norwich, Cambridge, Edinburgh, Stirling, Five…), celkem jsem Anglií naplnila 15 let svého života a získala FCE, CPE a spoustu zkušeností.

Od roku 2002 podnikám v ČR v oboru lektorství, simultánního tlumočnictví a překladatelství anglického jazyka.

Angličtina a lektorská práce jsou vedle přírody a dětí mými životními koníčky. Baví mě a naplňuje zažívat pokroky a úspěchy mých žáků, studentů a klientů.

Nejsem vystudovaný pedagog, nicméně moje láska k dětem, zájem o jejich psychologii a vývoj tento statut jemně kompenzuje.-)

Díky mé předchozí práci v sektoru celoživotního vzdělávání, kde jsem vytvářela nové kurzy pro dospělé pro akreditaci MŠMT, jsem získala teoretické znalosti a zkušenosti andragoga, učitele dospělých. Jsem schopna Vám pomocí kvalitních moderních materiálů a nástrojů sestavit a poskytnout kurz šitý Vám na míru.

V hodinách nemluvím česky, dokud mne o to nepožádáte, domácí úkoly jsou samozřejmostí, a nudnému výkladu látky se striktně vyhýbám!

Těším se na Vás, originalitu Vaší osobnosti a Vaše pokroky!

KamilaMůj názor na výuku přes Skype

K myšlence výuky angličtiny přes Skype jsem se dostala v momentě, kdy jsem potřebovala uživit svou rodinu a zároveň být doma s malým synem. Přestože prostřednictvím Skype běžně komunikuji se svojí rodinou a přáteli po celém světě, navázat kontakt přes studenou obrazovku s novými studenty pro mě bylo zpočátku téměř nepředstavitelné.

Nicméně protože z vlastní zkušenosti vím, že většina nepříjemných pocitů pochází především z našich obav z něčeho nového, neznámého a z našeho strachu ze selhání, rozhodla jsem se výuku přes Skype vyzkoušet.

Po několika měsících vyučování přes Skype se vám musím pochlubit s výhodami a kvalitou této výuky.

Klient i lektor sedí doma ve svém pohodlí a jsou tak uvolněnější – mohou pít svůj čaj ze svého oblíbeného hrnku, sedět ve svém pohodlném křesle a konverzovat – čímž se dostáváme mnohem blíže realitě a lidské přirozenosti situace, kterou se má člověk naučit aplikovat v reálu.

Další výhodou je fakt, že klient se nachází v úplně jiném prostředí než lektor, tento fakt lze krásně aplikovat v různých konverzacích na reálné téma. Ráda si v hodinách sedám na různá zajímavá místa v našem domě a inspiruji tím klienty k dotazování. Už se těším na léto, až budu moci učit ze zahrady! Už jste někdy vyzkoušeli hodinu angličtiny nebo španělštiny v kavárně? Simulace reálného rozhovoru v cizím jazyce je pro mne stěžejní účinná aktivita v rámci lekce.

Tím se dostávám k další výhodě. Díky Skypu mohu bydlet, kde chci. Stálý přístup ke zdroji elektřiny a rychlému internetu jsou jediná pracovní omezení, která limitují charakter místa, kde chci žít.

Výčet pozitiv zakončím tím, co trápí v dnešní době nejvíce lidí. Šetření peněz a času za vyšší kvalitu! Nejen, že neplatíte za cestování, šetříte čas necestováním, ale také výukové materiály jsou zdarma a jejich nápaditost a zaměření jsou nekonečné. Lekce si můžete zdarma nahrát a znovu a znovu procházet vše, co jste s lektorem probrali. A zrovna tak lektor může s vaším souhlasem archivovat všechny vaše hodiny! Navíc se jedná o individuální výuku, která je vám maximálně přizpůsobena, je velmi intenzivní a vyžaduje vaši koncentraci a spolupráci. Kdo vám nabídne tak luxusní individuální výuku za současného snížení vaší časové a finanční investice?