Jana Samlíková

Jana Samlíková Langon.cz

Jmenuji se Jana Samlíková a jsem maminkou holčičky jménem Maya (*1.5.2014). V současné době bydlím v malebné obci Hlušovice u Olomouce.

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, obor učitelství anglického a českého jazyka pro 2. Stupeň ZŠ. Následovalo dvouroční dálkové studium na Masarykově univerzitě v Brně, kde jsem si rozšířila učitelskou kvalifikaci o výuku na SŠ

V oboru výuky anglického jazyka působím od roku 2001, nejprve jako externí lektorka jazykových škol, později také jako Hlavní metodik anglického jazyka, od roku 2006 do roku 2013 jsem pracovala pro velkou jazykovou školu v Olomouci jako Studijní ředitelka a lektorka anglického jazyka. Působila jsem také na pozicích Inspektorka ACERT (Asociace certifikovaných jazykových škol České Republiky), City and Guilds Interlocutor a Cambridge Examiner – v této pozici jsem i nadále.

​Spolu s plánováním rodičovství jsem se začala vice zajímat o výuku cizích jazyků u dětí a miminek a v roce 2013 jsem se stala nezávislou certifikovanou lektorkou programů Znakování Baby Signs® (znakování pro slyšící nemluvňata a batolata) a Go Kids! English® (angličtina pro nemluvňata a batolata a angličtina s prvky Montessori pro děti do věku 6 let). Dále jsem se zajímala o spojení neurovědy a výuky jazyků a stala jsem se certifikovanou lektorkou programu Scientific Learning®.

Ze své dlouhodobé praxe vím, jak důležitý je osobní přistup ke studentům jakéhokoli věku. Mými studenty jsou miminka i lidé důchodového věku. Pojďte se mnou sdílet své zkušenosti a zážitky a já Vás, krůček po krůčku, provedu krásami angličtiny!

Jana