Bc. Barbora Ziková | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Bc. Barbora Ziková

Bc. Barbora Ziková

Bc. Barbora Ziková foto langon

Vyrostla jsem v bývalých Sudetách a potkávala se tak s němčinou od malička. Během studia germanistiky jsem zjistila, že většina "hezkých českých" slov, které doma používáme, pochází původně z němčiny a tomuto jazyku propadla ještě víc.

Díky pobytům na univerzitě v Erfurtu a Lipsku jsem poté získala možnost přestat se jazyk učit a začít ho opravdu žít. Od té doby jsem pomohla věčným začátečníkům, maturantům, ale i cizincům, bojujícím s jazykem země, do které se přistěhovali, objevit krásu němčiny.

Výuka jazyků mě velmi naplňuje a stále hledám nové způsoby a cesty, jak vám zprostředkovat ne nudnou gramatiku, ale opravdový jazyk a "echtovní" kulturu. V mých lekcích se můžete těšit na autentické materiály, takže už se vám nikdy nestane, že se budete poctivě učit, abyste pak v kontaktu s rodilým mluvčím zjistili, že mluvíte jako učebnice a opravdové němčině nerozumíte ani ťuk.:)