Aneta Dolinská BA | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Aneta Dolinská BA

Aneta Dolinská Langon.cz

Dnešní svět je velice propojený s mnoha příležitostmi cestovat za prací nebo za zábavou. Jazyková bariéra tuto zkušenost může znepříjemnit. Znalost anglického jazyka vám ji pomůže překonat a umožní vám zažít nová životní dobrodružství.

Už od dětských let jsem měla velice ráda anglický jazyk a po ukončení střední školy v cestovním ruchu jsem se rozhodla vycestovat do Velké Británie jako au-pair. Potom jsem si našla práci v kavárně a mezitím se přihlásila na bakalářské studium v marketingu, designu a komunikaci v Nottinghamu. Při studiu jsem si také našla práci ve vzdělávací agentuře, která zprostředkovávala jazykové a studijní pobyty pro studenty z celého světa. Při této práci jsem měla možnost se zdokonalit v obchodní angličtině a i nabrat praxi v mém studijním oboru. Tato práce mi také umožnila poznat mnoho lidí z celého světa a i rozlišit jednotlivé rozdíly mezi britskou a americkou angličtinou při pracovních pobytech ve Spojených Státech.

Po těchto velice náročných letech jsem se rozhodla tuto práci ukončit a přihlásit se na magisterský obor v Newcastlu na severu Anglie. Když jsem se přestěhovala, uvědomila jsem si, že je angličtina jazyk mnoha podob, a to díky různým přízvukům na samotném ostrově. Při studiu jsem si našla jako brigádu tlumočení na policejních stanicích, zdravotních centrech a školách. Tlumočnická činnost mi otevřela oči a ukázala mi, jak může být pro lidi velice obtížné žít v cizí zemi, zvláště pokud neznají cizí jazyk. Tehdy jsem se rozhodla, že bych se chtěla začít věnovat výuce anglického jazyka a pomoc lidem překonat tuto jazykovou bariéru, a tak jim otevřít dveře k možnostem, které tento svět nabízí.

Během pěti let ve Velké Británii jsem měla šanci se dostat k mnoha materiálům, které mohou být využity ke zpestření výuky. Jedná se o zábavné reklamy, filmové ukázky nebo zajímavé články v jakémkoli oboru. Moc ráda bych tyto materiály s vámi sdílela a ukázala vám, že se cizí jazyk můžete učit zábavným a nezapomenutelným způsobem 🙂

Aneta