Lektoři

Vyzkoušet 1. hodinu zdarma

Jazyky

Jazyky
  • Angličtina (42)
  • Němčina (12)
  • Francouzština (4)
  • Španělština (2)
  • Čeština pro cizince (1)
  • Scientific learning (1)

Vyhledávání

Vyhledávání
Simona Krebsová

Přímo z Anglie Vám přes Skype pomůžu rozmluvit se bez zbytečných rozpaků a strachu z konverzace v cizím jazyce.

Více o mně
Mgr. Kateřina Janů

Mým cílem je vytvořit v hodině takové podmínky, abyste se cítili příjemně, nebáli se mluvit a hlavně si mohli tyto hodiny užívat.

Více o mně
Mgr. Vendula Albrechtová

Angličtina je pro mne prostředkem jak poznávat celý svět a vytvářet si přátele bez hranic.

Více o mně
Mgr. Lukáš Jindra

Miluji cizí jazyky. Je to prostředek, který spojuje lidi. Dává jim pocit, že si rozumějí, že jsou vlastně stejní a případné rozdíly jsou jen pro dobro věci. Studentům přeji odvahu, tento prostředek využít a komunikovat, třeba i se mnou.

Více o mně
BSc. Kamila Koutná

Jsem dobrodruh a veselá povaha a tak si užívám jedinečnost každého z Vás, která je pro mne samozřejmou součástí přístupu jak k přípravě, tak k průběhu a následnému vyhodnocování hodin s Vámi. Nuda, nesmyslná rutina a plýtvání časem v mých hodinách nemají místo. Mým cílem je splnit Váš jazykový cíl efektivně, kvalitně a vesele.

Více o mně
Martin Procházka

Rád Vás naučím jak obchodní tak i hovorovou britskou angličtinu a pro gramatiku volím názorné příklady. A to vše s velkou trpělivostí a přátelským přístupem, což usnadní nenásilné vstřebání jazyka. „Angličtina Vás bude bavit.“

Více o mně
Barbora Benešová

K učení nestačí jen znalost, my lidé potřebujeme také motivaci, pozitivní energii a radost z pokroku – a to všechno se vám budu snažit předat.

Více o mně
Aneta Dolinská BA

Znalost anglického jazyka Vám pomůže prozkoumat celý svět! Jsem tu, abych Vám pomohla se studiem jazyka, a to v nejefektivnější a nejzábavnější formě tak, aby naše hodiny byly nezapomenutelné

Více o mně
Romana Búzková

Praktická angličtina pro praktický život. Doplníme, oprášíme a procvičíme společně všechna slovíčka potřebná ke konverzaci kdekoliv a kdykoliv.

Více o mně

Stránkování

chevron-down