Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

katerina-duchonova

Mgr. Kateřina Duchoňová

Jazyky byly vždycky mojí vášní. Za svůj život jsem se s velkým zápalem začala učit celou řadu jazyků, od maďarštiny přes katalánštinu po švédštinu. Možná jsem se příliš upnula na tu myšlenku, že „kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem“! Na tom přece musí být něco úžasného, nebýt jen jedním člověkem!

Angličtinu a španělštinu jsem začala vyučovat v roce 2007. Nejdříve jsem pracovala v jazykové škole Aspena v Brně, a později také v jazykové škole Experience v Blansku, kde jsem měla možnost vyzkoušet si kurzy docházkové i firemní, od úplných začátečníků po přípravu na mezinárodní zkoušky.  

Když jsem se v roce 2012 odstěhovala do Švédska, hrozně mi chyběli moji studenti a moje lekce jazyků a přemýšlela jsem, jak se k nim co nejdříve zase dostat. Napadlo mě, že by to mohlo fungovat přes Skype. A funguje to výborně!  

Z chladného severského Stockholmu Vás budu ráda učit angličtinu nebo španělštinu, ať už jste kdekoliv! Všechno je možné! O tom už vím svoje.

Hodiny s Vámi mě baví a budu se snažit, aby bavily i Vás!

Kateřina