Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Kamila Koutná

BSc. Kamila Koutná

Jmenuji se Kamila Koutná. V současnosti dokončuji své šestileté dálkové bakalářské studium Věd životního prostředí (Environmental Science) v angličtině na Open University v Anglii.  Zájemci o výuku Základů věděcké angličtiny jsou vítáni!

Již od 10 let je angličtina mým velkým koníčkem. Svou první výuku jsem začala poskytovat ještě v průběhu studií na gymnáziu a moje první úspěchy udělat z trojkaře jedničkáře v angličtině mne motivovaly k další výuce, sbírání vhodných materiálů a studiu a aplikování nových přístupů k výuce. 

Po dokončení SŠ v ČR jsem si několikrát splnila svůj sen žít a studovat v U.K. (Londýn, Manchester, Blackpool, Brighton, Bournemouth, Norwich, Cambridge, Edinburgh, Stirling, Five…), celkem jsem Anglií naplnila 15 let svého života a získala FCE, CPE a spoustu zkušeností.

Od roku 2002 podnikám v ČR v oboru lektorství, simultánního tlumočnictví a překladatelství anglického jazyka.

Angličtina a lektorská práce jsou vedle přírody a dětí mými životními koníčky. Baví mě a naplňuje zažívat pokroky a úspěchy mých žáků, studentů a klientů.

Nejsem vystudovaný pedagog, nicméně moje láska k dětem, zájem o jejich psychologii a vývoj tento statut jemně kompenzuje.-)

Díky mé předchozí práci v sektoru celoživotního vzdělávání, kde jsem vytvářela nové kurzy pro dospělé pro akreditaci MŠMT, jsem získala teoretické znalosti a zkušenosti andragoga, učitele dospělých. Jsem schopna Vám pomocí kvalitních moderních materiálů a nástrojů sestavit a poskytnout kurz šitý Vám na míru.

V hodinách nemluvím česky, dokud mne o to nepožádáte, domácí úkoly jsou samozřejmostí, a nudnému výkladu látky se striktně vyhýbám!

Těším se na Vás, originalitu Vaší osobnosti a Vaše pokroky!

Kamila