Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Hana Punčochářová

Jmenuju se Hanka a je mi 24. Když mi bylo 13, taťka mě vzal do Egypta, kde mi spolu s egyptským prodavačem vysvětlil, že angličtina není školní povinnost, ale prostředek komunikace, a od té doby jsem do angličtiny naprosto nadšená. Šla jsem na česko-anglický gympl, kde jsem se vypracovala na jednoho z nejlepších studentů a ještě před maturitou jsem udělala CAE, a potom jsem šla na vysokou studovat angličtinu pro překlad a tlumočení. Během studií jsem strávila jsem rok v Anglii na Erasmu a měla jsem možnost učit na jazykových táborech a v jazykovkách a zjistila jsem, že mě to neskutečně naplňuje. Protože jsem se chtěla naučit dobře učit, šla jsem studovat učitelství angličtiny do Londýna.

Opravdu věřím, že nejdůležitější věcí je vůle a víra. Nedávno se mi taťka svěřil, že si na začátku myslel, že jsem na angličtinu úplný dřevo, a deset let po naší návštěvě Egypta studuju na prestižní londýnské škole a na kontě jsem mám už několik situací, kdy mě lidi neuměli rozeznat od rodilého mluvčího. Z toho plyne ponaučení, že s vůlí člověk dosáhne čehokoliv chce.

Kromě mé vlastní vůle ale taky hráli obrovskou roli moji učitelé angličtiny, kteří kteří mě vždycky inspirovali, věřili ve mě a viděli ve mně potenciál, a přesně takovým učitelem bych teď chtěla být já.

Hanka