Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Eva_Palanova

Eva Palánová

Mou prioritou je přistupovat ke každému studentovi individuálně a zodpovědně. Práce mě baví a bez nadsázky je mým koníčkem.

Jmenuji se Eva Palánová. Letos v březnu jsem oslavila 31.narozeniny. Jsem absolventkou magisterského oboru pro výuku anglického jazyka na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové. Abych si zlepšila svou angličtinu, přerušila jsem středoškolské studium na gymnáziu a odjela na rok do Londýna a Eastbourne. Svůj zahraniční pobyt jsem zakončila zkouškou FCE. Během studia na VŠ jsem také složila zkoušku CAE.

Od svých 19ti let angličtinu učím. Nejdříve jsem se věnovala individuální výuce,později jsem učila větší skupiny studentů všech věkových kategorií. Od roku 2007 žiji ve Velké Británie. Pracuji zde ve vlastní firmě zabývající se pronájmem nemovitostí a boutique apartmánů Evee’s Pebbles pro kratší i dlouhodobější pobyty.

Po malé přestávce se k výuce angličtiny vracím a vyučuji prostřednictvím nástroje Skype. Mou prioritou je přistupovat ke každému studentovi individuálně a zodpovědně. Práce mě baví a bez nadsázky je mým koníčkem. Ve volném čase mám ráda cyklistiku,české hory (obzvláště ty Orlické), moře a lodě, cestování. Jsem také sběratelkou konviček.

Eva