Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Mgr. Eliška Novotná

Zdravím vás. Jmenuji se Eliška Novotná a  své další narozeniny oslavím v městečku Ávila, nedaleko Madridu, kde jsem začátkem září začala pracovat pro jazykovou školu jako lektorka angličtiny. Španělsky jsem uměla říct terminátorovské „hasta la vista, baby“, ale to mi tu k rozumné konverzaci opravdu nestačí. 🙂 Takže jsem momentálně na stejné straně jako vy, studenti, kteří přemýšlíte, zda do takové výuky a ještě po Skypu jít. Jděte! Funguje to! Učím přes Skype ráda a studenti se ke mně vracejí s tím, že si opravdu to kakao mohou dát a ani smart casual dress code není třeba – já mám ráda své tepláky a papučky. 😉

Než jsem přišla na výhody Skype vyučování, hlavně co se týče výuky na dálku a pro nemocné, už při studiích jsem učila v jazykových školách v Českých Budějovicích, kde jsem se zaměřila na kurzy pro děti od 2 do 15 let. Vyjela jsem na dobrovolnou stáž na Taiwan, kde jsem učila děti ve školce a na 1. stupni, a zkusila jsem si pracovat v jeslích a ve školce v Edinburghu, UK. Učila jsem také v české státní základní škole.

Zajímám se o „alternativní“ směry výuky a výchovy, takové směry, které dávají dětem naději, že každý jsme jiný, tabulky existovat nemají a když se něco chtějí naučit, tak mohou, pokud jim k tomu dáme prostor a motivaci.

Stále hledám podněty, které mi rozšíří znalosti a zkušenosti. Nemohu a nechci spoléhat jen na obsah učiva ze školy, učit se je třeba neustále. A jako učitelka cizího jazyka tuto potřebu cítím ještě víc. Určitě si pamatujete na hodiny cizího jazyka, kdy vás vyplňování cvičení opravdu nebavilo a ještě jste se ke všemu báli odpovědět – co když to řeknu blbě?

Po začátcích s jazykem francouzským, čínským a španělským vám mohu říct jen jedno – pokud to nezkusíte, nic se nedozvíte!

Eliška