Co si o výuce přes Skype myslí naše lektorka angličtiny Kamila Koutná? | Langon.cz

Přiveďte kamaráda, sekretářku nebo tetičku, a máte u nás 2 lekce navíc zdarma k vašemu dalšímu předplatnému.

Stálí klienti prostě musí dostat něco extra. Vy od nás získáte jednu lekci zdarma při každém 3. předplatném 15 lekcí.

Chcete překvapit své blízké dárkem, který má opravdovou cenu? Jazykový kurz přes Skype je jasná volba. Tady vám povíme, jak na to.

Co si o výuce přes Skype myslí naše lektorka angličtiny Kamila Koutná? 13

Co si o výuce přes Skype myslí naše lektorka angličtiny Kamila Koutná?

| Vytvořeno: 2018-09-06 | Aktualizováno: 2018-09-06 |

K myšlence výuky angličtiny přes Skype jsem se dostala v momentě, kdy jsem potřebovala uživit svou rodinu a zároveň být doma s malým synem. Přestože Skype používám již několik let, jako jediný nástroj přes který mohu zdarma a bez potíží komunikovat se svojí rodinou a přáteli po celém světě o čemkoli, bylo pro mne ze začátku téměř nepředstavitelné navázat se novými studenty profesní kontakt přes studenou obrazovku Skypu a vzdělávat je zábavným způsobem s lehkostí rozhovoru z očí do očí na jaký jsem byla zvyklá při osobním kontaktu.

Nicméně protože z vlastní zkušenosti vím, že většina nepříjemných pocitů tohoto typu pochází především z našich obav z něčeho nového, neznámého a z našeho strachu ze selhání, rozhodla jsem se tomuto strachu postavit a výuku přes Skype vyzkoušet.

Po několika měsících vyučování přes Skype se Vám musím pochlubit s výhodami a kvalitou této výuky 🙂

Jak všichni víme, klient i lektor sedí doma ve svém pohodlí a je tak více uvolněn – může pít své oblíbené pití ze svého oblíbeného hrnku a sedět ve svém pohodlném křesle a konverzovat – jak o moc blíž se chceme dostat realitě a lidské přirozenosti situace, kterou se má člověk naučit aplikovat v reálu :-)?

Další výhodou je fakt, že klient sedí v úplně jiném prostředí, než lektor, tento fakt lze krásně aplikovat v různých konverzacích na reálné téma a zkušenost, kdy je příležitost pro vzájemné dotazování a reakce nejen na samotného studenta, ale i na jeho okolí, jak na to statické tak to v pohybu 🙂

Ráda si v hodinách sedám na různá zajímavá místa v našem domě a inspiruji tím klienty k dotazování. Už se těším na léto, až budu moci učit z naší zahrady! Už jste někdy vyzkoušeli dát si hodinu angličtiny nebo španělštiny, když sedíte v kavárně? Simulace reálného rozhovoru v cizím jazyce je pro mne stěžejní účinná aktivita v rámci lekce. Možností k propojení zážitku s výukou je tak nekonečná!

Čímž se dostávám k další výhodě. Jsem velký milovník přírody, nabíjí mě, neumím žít ve městě, kde se to hemží uspěchanou energií, a díky Skypu mohu bydlet, kde chci. Stálý přístup k elektrickému zdroji a rychlému internetu jsou jediná pracovní omezení, která limitují počet a charakter místa, kde chci žít. Ostatní kritéria jsou na mě, není to úžasné?
Svou chválu na lekce přes Skype zakončím tím, co trápí v dnešní době nejvíce lidí. Šetření peněz a času za vyšší kvalitu! Nejen že neplatíte za cestování, šetříte čas necestováním, ale také výukové materiály jsou zdarma a jejich nápaditost a zaměření jsou nekonečná. Lekce si můžete zdarma nahrát a znovu a znovu procházet vše, co jste s lektorem probrali. A zrovna tak lektor může s Vaším souhlasem archivovat všechny Vaše hodiny! Navíc se jedná o individuální výuku, která je Vám maximálně přizpůsobena, je velmi intenzivní a vyžaduje Vaši koncentraci a spolupráci. Navíc své studenty nenechávám mimo lekce v klidu, vyžaduji plnění interaktivních úkolů dle potřeb klienta. Kdo Vám nabídne tak luxusní individuální výuku za snížení Vaší časové a finanční investice?

Vítejte v Langonu! Jano, děkuji za možnost pro Vás pracovat a za všechnu tu administrativu, kterou za nás lektory vyřizujete! Nemusím si shánět klienty, organizovat s nimi objednávku a proplacení kurzu, hlídat si konce kurzů a jednat s nespokojenými zákazníky! Starám se jen o své hodiny, jejich kvalitu a zpracování a i to nám lektorům šetří čas a energii! Neznám lepší tým!


Chcete si přečíst další názory našich lektorů na Skype výuku? Přečtěte si je zde.

Sdílet na:
Facebook | Twitter | Pinterest | Linkedin